[ad_1]

مارجوری تیلور گرین بلافاصله پاسخ داد … “من فقط می دانم چگونه فضل را از دست بدهم”

پیوند_انتخابی
[워싱턴=AP/뉴시스]مارجوری تیلور گرین ، نماینده حزب جمهوری خواه آمریکا ، در تاریخ 3 ژانویه با نقابی با عبارت “ترامپ پیروز شد” در کنگره حاضر شد. 02/2021

[서울=뉴시스] خبرنگار کیم نان یانگ = به دنبال تئوری توطئه ، حزب جمهوری خواه به عنوان یک تازه کار سیاسی رنج می برد. سرانجام ، سخنگوی سنا ، میچ مک کانل ، یک تیرانداز را برای “سرطان جمهوریخواه” به راه انداخت.

به گزارش سی ان ان و رسانه های کنگره هیل ، رئیس جمهور مک کانل با صدور بیانیه ای برای اولین بار (به وقت محلی) به مارجوری تیلور گرین نماینده حزب جمهوری خواه در مجلس ، انتقاد کرد “دروغ های عجیب و غریب و تئوری های توطئه سرطان حزب جمهوریخواه و کشور ما هستند”.

گرین یک تازه کار سیاسی است که امسال وارد سنای آمریکا شد و اقدامات وی بحث برانگیز بود ، مانند حمایت از گروه تئوری توطئه راست گرایان افراطی QAnon. وی پس از ورود به پارلمان ، حتی در مجلس نمایندگان با نقاب “ترامپ برنده شد” ظاهر شد.

بر اساس گزارش ها در مصاحبه ای در سال 2018 ، وی به حملات تروریستی 11 سپتامبر اشاره کرد و گفت: “این هواپیمایی به اصطلاح بود که به وزارت دفاع سقوط کرد.” نظریه توطئه این است که سایتی که در آن زمان با وزارت دفاع برخورد کرده ممکن است هواپیما نباشد.

علاوه بر این ، در سال 2019 ، رئیس حزب دموکرات ، نانسی پلوسی ، “مقصر خیانت” در فیس بوک شناخته شد و گفت که می تواند با مجازات اعدام حکم دهد. وی همچنین مشهور است که اظهارنظرهایی انجام داده است که به نظر می رسد اعدام رهبران دموکرات مانند باراک اوباما ، رئیس جمهور سابق را تایید می کند.

شناخته شده است که هیلاری کلینتون ، نامزد پیشین حزب دموکرات ریاست جمهوری ، از نظریه توطئه “دروازه پیتزا” پشتیبانی می کند که این ارتباط با تن فروشی کودکان از طریق پیتزا فروشی ها و همچنین تئوری توطئه لیست کشته شدگان کلینتون است که طبق آن محیط آنها مرتکب قتل ساکن شده است. .

این اقدام گرین توسط حزب دموکرات نیز مورد انتقاد قرار گرفته است. گفته می شود که حزب دموکرات در حال رای گیری برای سبزها از کمیته آموزش و کار پارلمان و کمیته بودجه است. گفته می شود کوین مک کارتی ، نماینده حزب جمهوری خواه در مجلس ، تحت فشار دموکرات ها برای برکناری کنگره گرین است.

با این حال ، این نگرانی وجود دارد که حزب به دلیل واکنش جمهوری خواهانی که مایل به حمایت از دونالد ترامپ هستند ، اگر واقعاً اقداماتی مانند اخراج علیه گرین انجام دهند ، ممکن است این حزب را بیشتر تقسیم کنند.

در آن روز رئیس جمهور مک کانل در بیانیه ای از تئوری های توطئه 11 سپتامبر و تئوری های توطئه کلینتون صحبت کرد و گفت: “من واقعاً زندگی نمی کنم. اینها دشواری هایی است که خانواده های آمریکایی یا طبیعت برای تقویت حزب ما دارند. به طور کلی ،” انتقاد کرد.

گرین کنگره بلافاصله پاسخ داد. روز گذشته در توییتر خود ، وی گفت ، “سرطان واقعی جمهوری خواه جمهوریخواهان ضعیفی هستند که فقط می دانند چگونه با ظرافت از دست بدهند.”

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *