[ad_1]

“مردم آمریکا اشتیاق مشترکی برای کمک به مردم دارند”
من نمی توانم به توافق برسم … “انتظار یک جلسه دو ساعته را نداشتم”

پیوند_انتخابی
[워싱턴=AP/뉴시스]جو بایدن ، رئیس جمهور ایالات متحده (دوم از راست) در تاریخ 1 (به وقت محلی) با نمایندگان جمهوری خواه مانند میت رامنی (چپ) و سوزان کالینز (راست) با معاون رئیس جمهور کامالا هریس (نفر دوم از چپ) دیدار می کند. 02/2021

[서울=뉴시스] خبرنگار کیم نان یانگ = جلسه بین رئیس جمهور ایالات متحده جو بایدن و جمهوری خواهان با بسته محرک اقتصادی جدید ویروس کرونا (کرونا 19) به پایان رسید. به نظر می رسد هیچ نتیجه ملموسی بدست نیامده است.

به گزارش سی ان ان ، واشنگتن پست (WP) و کنگره هیل ، رئیس جمهور بایدن در تاریخ اول (به وقت محلی) با نمایندگان جمهوری خواه از جمله سناتور سوزان کالینز در دفتر بیضی کاخ سفید دیدار کرد.

کاخ سفید در بیانیه ای پس از این نشست گفت: “رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور امشب با سناتورهای جمهوری خواه گفتگوی مثمرثمر و عملی داشتند.”

10 قانونگذار جمهوری خواه ، از جمله کالینز ، نماینده کنگره ، یک طرح محرک 1.9 تریلیون دلاری (حدود 2،127 تریلیون بوی بد) را که رئیس جمهور بایدن پیش از تصویب آن پیشنهاد کرده بود ، داشتند.)

این طرح محرک شامل حمایت اضافی دولت فدرال از مزایای بیکاری 300 دلار در هفته تا ژوئن و کمک های 50 و 160 میلیارد دلاری به ترتیب برای تخفیف SME ، واکسن و تشخیص به ترتیب است. حداقل افزایش دستمزد در هر ساعت منتفی بود.

این با بسته تشویقی برای رئیس جمهور بایدن به میزان قابل توجهی کاهش می یابد. سخنگوی کاخ سفید ، جن ساکی ، بر لزوم تصویب لایحه اصلی اعلام شده توسط رئیس جمهور قبلی تأکید کرد و گفت: “(مقیاس محرک خیلی بزرگ و خطرناک نیست ، نه خیلی کوچک ، خطرناک است

در طول این نشست ، سیاست های ایالات متحده توجه به احتمال مصالحه در مورد بسته های محرک بین رئیس جمهور بایدن و جمهوری خواهان را جلب کرد. با این حال سخنگوی ساکی گفت: “جایی برای پیشنهاد یا پذیرش (مشوق جدید) وجود ندارد.”

کاخ سفید در بیانیه بعدی گفت که “رئیس جمهور دیدگاه خود را تکرار کرد که کنگره باید پاسخ جسورانه و سریع را بدهد.” رئیس جمهور بایدن گفت که وی تأکید کرد محرک “طرح نجات آمریکایی” وی با حمایت دو جانبه پذیرفته خواهد شد.

رئیس جمهور بایدن همچنین تأكید كرد كه “طرح نجات آمریكا” برای تأمین شرایط فعلی به دقت طراحی شده است. کاخ سفید افزود: رئیس جمهور ابراز امیدواری کرد که بحث را در مورد چگونگی تقویت برنامه نجات ایالات متحده با پیشرفت پیشرفت ادامه دهد.

کالینز ، نماینده کنگره ، پس از جلسه گفت ، “من نمی خواهم بگویم که (نظرات) امشب برای محرک جمع شده بود.” “هیچ کس انتظار نداشت که در جلسه دو ساعته.”

با این حال ، وی این نشست را “بسیار پربار” و “گرم” توصیف کرد و آن را “تبادل نظر بسیار خوب” توصیف کرد. وی افزود که تصمیم گرفته است به بحث و گفتگو درباره مسائل محرک با رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور ، از جمله سطح کار در آینده ادامه دهد.

کالینز ، نماینده کنگره ، این نشست را “اولین جلسه رسمی دفتر بیضی رئیس جمهور” توصیف کرد و گفت: “من بسیار سپاسگزارم که رئیس جمهور تصمیم گرفت وقت زیادی را با ما در یک بحث صادقانه و بسیار مفید بگذراند.”

در طی بیانیه مطبوعاتی قبل از جلسه ، رئیس جمهور بایدن با شوخی و آرامش گفت: “به نظر می رسد که من دوباره به سنا برگشته ام.”

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.