[ad_1]

من نمی توانم به توافق برسم … “انتظار یک جلسه دو ساعته را نداشتم”

پیوند_انتخابی
[워싱턴=AP/뉴시스] جو بایدن ، رئیس جمهور ایالات متحده (سمت چپ) در اول (به وقت محلی) با سناتور جمهوری خواه سوزان کالینز (راست) دیدار کرد و انگیزه های آلودگی به ویروس کرونا را مورد بحث قرار داد (کرونا 19). 20201.02.02.

[서울=뉴시스] خبرنگار کیم نان یانگ = جلسه بین رئیس جمهور ایالات متحده جو بایدن و جمهوری خواهان با بسته محرک اقتصادی جدید ویروس کرونا (کرونا 19) به پایان رسید. به نظر می رسد هیچ نتیجه ملموسی بدست نیامده است.

به گزارش سی ان ان ، واشنگتن پست (WP) و کنگره هیل ، رئیس جمهور بایدن در تاریخ اول (به وقت محلی) با نمایندگان جمهوری خواه از جمله سناتور سوزان کالینز در دفتر بیضی کاخ سفید دیدار کرد.

10 قانونگذار جمهوری خواه ، از جمله کالینز ، نماینده کنگره ، یک طرح محرک 1.9 تریلیون دلاری (حدود 2،127 تریلیون بوی بد) را که رئیس جمهور بایدن پیش از تصویب آن پیشنهاد کرده بود ، داشتند.)

این طرح محرک شامل حمایت اضافی دولت فدرال از مزایای بیکاری 300 دلار در هفته تا ژوئن و کمک های 50 و 160 میلیارد دلاری به ترتیب برای تخفیف SME ، واکسن و تشخیص به ترتیب است. حداقل افزایش دستمزد در هر ساعت منتفی بود.

این با بسته تشویقی برای رئیس جمهور بایدن به میزان قابل توجهی کاهش می یابد. سخنگوی کاخ سفید ، جن ساکی ، بر لزوم تصویب لایحه اصلی اعلام شده توسط رئیس جمهور قبلی تأکید کرد و گفت: “(مقیاس محرک خیلی بزرگ و خطرناک نیست ، نه خیلی کوچک ، خطرناک است

در طول این نشست ، سیاست های ایالات متحده توجه به احتمال مصالحه در مورد بسته های محرک بین رئیس جمهور بایدن و جمهوری خواهان را جلب کرد. با این حال سخنگوی ساکی گفت: “جایی برای پیشنهاد یا پذیرش (مشوق جدید) وجود ندارد.”

کالینز ، نماینده کنگره ، روز گذشته پس از جلسه گفت: “من نمی خواهم بگویم که (نظرات) امشب درباره محرک جمع شده است.”

با این حال ، وی این نشست را “بسیار پربار” و “گرم” توصیف کرد و آن را “تبادل نظر بسیار خوب” توصیف کرد. گزارش شده است که دو طرف تصمیم گرفته اند گفتگوهای بیشتر را در آینده ادامه دهند.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.