[ad_1]

Sumer “هدف از طرح دعوی را طراحی کنید … ارتباط دو جانبه از هفته 8 فوریه آغاز می شود.”
بایدن “برای سازماندهی و اداره دولت به زمان نیاز دارم”

پیوند_انتخابی
[워싱턴=AP/뉴시스]جو بایدن ، رئیس جمهور ایالات متحده ، دستور اجرایی اقتصادی را در تاریخ 22 (به وقت محلی) در کاخ سفید امضا کرد. به گفته واشنگتن پست (WP) و دیگران ، رئیس جمهور بایدن گفته است که موافقت می کند دادرسی درباره استیضاح دونالد ترامپ رئیس جمهور پیشین را به دلیل زمان لازم برای عملیات دولت به تعویق بیندازد. 23.01.2021.

[서울=뉴시스] گزارشگر نان جونیور کیم = جلسه استیضاح سنا برای دونالد ترامپ ، رئیس جمهور اسبق آمریکا انتظار می رود در هفته دوم فوریه آغاز شود. رئیس جمهور جو بایدن نیز پیشنهاد به تعویق انداختن را داد.

به گزارش واشنگتن پست (WP) و پولیتیکو ، سخنگوی سنای دموکرات ایالات متحده چاک شومر در تاریخ 22 (به وقت محلی) گفت که “هم استیضاح و هم تیم دفاع وقت خواهند داشت تا حمایت قانونی خود را انجام دهند.” در عرض یک هفته اعلامیه (التماس) را شروع می کنم. “

دکتر شومر گفت: “همه ما می خواهیم این دوره وحشتناک را به تاریخ کشور برگردانیم ،” اما تنها در صورت وجود حقیقت و مسئولیت ، بهبود و وحدت نیز محقق خواهد شد. “ما اطمینان خواهیم داد.

پیش از این ، حزب دموکرات مجلس نمایندگان در تاریخ 25 ام اعلام کرد که لایحه ای را با لایحه استیضاح به اتهامات ایجاد جنگ داخلی علیه رئیس جمهور سابق ترامپ به مجلس سنا ارسال خواهد کرد. در آن صورت ، روند استیضاح در مجلس سنا از ساعت 1 بعدازظهر در روز بیست و ششم ، روز پس از تسلیم آغاز می شد ، مگر اینکه توافقی جداگانه برای به تعویق انداختن آن وجود داشته باشد.

با این حال ، رئیس جمهور بایدن گفت: “من جزئیات برنامه استماع مجلس سنا را نشنیده ام ،” وی با اشاره به دولت گفت: “هرچه زمان بیشتری برای سازماندهی و کار (دولت) برای پاسخگویی به بحران داشته باشیم ، بهتر خواهد شد “او ریزه کاری را ترک کرد تا با تعویق روانشناختی موافقت کند.

مجلس نمایندگان آمریکا به رهبری دموکرات ها با 232 رأی موافق و 197 رأی مخالف دومین لایحه استیضاح علیه رئیس جمهور وقت ترامپ را تصویب کرد. این ادعا “تحریک به جنگ داخلی” بود تا رئیس جمهور ترامپ حامیان گروه تئاتر را به حمله به کنگره در روز ششم تشویق کند.

در آن زمان ، رئیس جمهور ترامپ فقط یک هفته در سمت خود بود و اکنون که رژیم تغییر کرده است ، این نگرانی وجود دارد که اگر روند استیضاح بیش از حد اجرا شود ، می تواند مکانیزم پیشبرد سیاست و پیام وحدت را تضعیف کند در آغاز سلطنت بایدن.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *