[ad_1]

مزایای بیکاری اضافی ، حداکثر 300 دلار در هفته
حداقل 15 دلار در ساعت ، بدون احتساب افزایش

پیوند_انتخابی
[워싱턴=AP/뉴시스] جو بایدن ، رئیس جمهور ایالات متحده (سمت چپ) در اول (به وقت محلی) با سناتور جمهوری خواه سوزان کالینز (راست) دیدار کرد و انگیزه های آلودگی به ویروس کرونا را مورد بحث قرار داد (کرونا 19). 20201.02.02.

[서울=뉴시스] خبرنگار نامبیتنارا = حزب جمهوری خواه ایالات متحده جزئیات طرح جدیدی را برای تحریک اقتصادی ویروس کرونا (کرونا 19) ، که با یک سوم برنامه اصلی رئیس جمهور جو بایدن کاهش یافته ، فاش کرده است.

براساس وال استریت ژورنال (WSJ) در تاریخ 1 (به وقت محلی) ، حزب جمهوری خواه محتوای بسته محرک را به ارزش 618 میلیارد دلار اعلام کرد (حدود 690 تریلیون بوی بد).

پیش از این ، 10 سناتور جمهوری خواه ، از جمله سوزان کالینز ، انگیزه مشابه رئیس جمهور بایدن را ارائه داده بودند. رئیس جمهور بایدن یک بسته محرک بسیار بزرگ 1.9 تریلیون دلاری (حدود 2100 تریلیون دلار) ارائه داد.

حزب جمهوری خواه ، نگران کسری مالی ، بسته تشویقی نسبتاً کوچکی را ارائه داد.

طبق ابتکار عمل جمهوری خواهان ، 20 میلیارد دلار برای مراقبت از کودکان و مدارس هزینه می شود. همچنین 50 میلیارد دلار برای پس انداز مشاغل کوچک و 160 میلیارد دلار به واکسیناسیون و آزمایش های تشخیصی اختصاص داده است.

دولت فدرال تا ماه ژوئن هر هفته 300 دلار اضافی مزایای بیکاری در نظر می گیرد.

وی از بسته محرک رئیس جمهور بایدن انصراف داد که 400 دلار اضافی در هفته تا سپتامبر پرداخت خواهد کرد.

پیشنهاد افزایش حداقل دستمزد ساعتی فدرال به 15 دلار کاملاً رد شد. اقدامات برای حمایت از ایالت و دولت محلی نیز حذف شد.

قول رئیس جمهور بایدن 1400 دلار یارانه برای هر نفر (حدود 1.5 میلیون دلار درآمد) نیز قطع شده است.

حزب جمهوری خواه پیشنهاد داده است که به ازای هر بزرگسال 1000 دلار و به بزرگسالان و کودکان وابسته 500 دلار پرداخت شود. با شروع درآمد سالانه 40،000 دلار ، یارانه کاهش می یابد. وقتی به 50 هزار دلار می رسد ، بودجه از بین می رود.

برای زوج های متاهل اگر درآمد کل سالانه 80 هزار دلار باشد ، یارانه کاهش می یابد. تهیه آن از 100000 دلار غیرممکن است.

رئیس جمهور بایدن میزان یارانه ها را بر اساس سطح درآمد تقسیم نکرد. WSJ گفت ، مقامات دولت گفتند که می توانند در مورد این موضوع بحث کنند ، اما ایده دادن به همه 1400 دلار و یک برنامه پرداخت تا 1000 دلار بسته به سطح درآمد کاملا متفاوت است.

به گفته رئیس جمهور بایدن ، حداکثر مبلغی که یک زوج دارای دو فرزند می توانند دریافت کنند 5600 دلار است. 2600 دلار (حدود 2.9 میلیون دلار درآمد) بیش از 3000 دلار موجود در بسته تشویقی جمهوری خواهان.

حزب جمهوریخواه تخمین می زند که هزینه این نوع یارانه 220 میلیارد دلار (حدود 240 تریلیون دلار) باشد. در دسامبر سال گذشته ، مجلس نمایندگان به رهبری دموکرات ها لایحه افزایش یارانه را به 2000 دلار تصویب کرد اما 220 میلیارد دلار کمتر از نصف بودجه است.

رئیس جمهور بایدن ظهر امروز در کاخ سفید با جمهوری خواهانی که این لایحه را ارائه داده اند دیدار کرد. به گزارش آسوشیتدپرس ، رئیس جمهور بایدن به شوخی گفت که “به نظر می رسد قبل از گفتگوهای بسته” به سنا بازگشته است.

◎ هم اندیشی مطبوعات Newsis [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *