[ad_1]

اصلاحیه قانون اقدامات ویژه کرونا 19 با مقررات کیفری تصویب شد
جریمه نقدی 3.18 میلیون نفر را به دلیل نقض دستور تعلیق و امتناع از همکاری با تحقیقات بدست آورده است

پیوند_انتخابی
[도쿄=AP/뉴시스]یک گذرگاه عابر پیاده در مرکز توکیو ، سایه های عابران پیاده را که از خیابان سوم عبور می کنند منعکس می کند. پیش نویس قانون اصلاح شده درباره اقدامات ویژه علیه ویروس کرونا ویروس کرونا (کرونا 19) ، که شامل مجازاتی برای فعالان مشاغل و افراد آلوده است ، در جلسه عمومی مجلس شورای سوم برگزار شد. 2021.2.3

[서울=뉴시스]گزارشگر یو سه جین = NHK گزارش داد ، لایحه اصلاح شده درباره اقدامات ویژه برای مقابله با بیماری عفونی ویروس کرونا (کرونا 19) در جلسه عمومی مجلس شورای به تصویب رسید.

به عنوان اقدام متقابل در برابر کرونا 19 ، اصلاحیه قانون اقدامات ویژه ، که شامل تحریم مشاغل و افراد آلوده است ، در مجلس شورای دوم مورد بحث قرار گرفت و جلسه عمومی اتاق شورایاران پس از روز تصویب به تصویب رسید.

قانون اصلاح شده درباره اقدامات ویژه از سیزدهم به اجرا در می آید.

نخست وزیر یوشیهیده سوگا گفت: “از اینکه به سرعت لایحه را تصویب کردید متشکریم. با تصویب این لایحه ، اقدامات پشتیبانی و مجازات های اداری را برای افزایش کارایی ترکیب خواهیم کرد. با کاهش رتبه کرونا ، با استفاده از این قانون به طور کامل به حقوق افراد و مشاغل خواهیم پرداخت. 19. من می خواهم تأثیر بگذارم. ”

بر اساس تجدید نظر اقدامات ویژه قانون، رستوران ها، کافه ها و دیگر صاحبان کسب و کار خواهد شد به 300000 ین (حدود 3،187،000 ین) جریمه اگر آنها با یک منظور کاهش ساعات کار خود و یا نزدیک کسب و کار خود منطبق نیست. بیمارانی که حاضر به در بیمارستان بستری شود را می توان به 500،000 ین (حدود 5310000 به دست آورده)، و تا 300،000 ین را می توان در بیمارانی که با مقام های بهداشتی در تماس های بعدی و تحقیقات دیگر همکاری نمی تحمیل جریمه شوم..

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوزیس [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *