[ad_1]

پیوند_انتخابی
[런던=AP/뉴시스] در روز هفدهم ، هواوی ، بزرگترین شرکت تجهیزات ارتباط از راه دور چین که با بحران تحریم های نیمه هادی دولت ایالات متحده روبرو است ، مارک گوشی هوشمند میان رده و پایین Honor را فروخت. معرفی Honor 20 در 21 مه سال گذشته در لندن ، انگلیس انجام شد. 20/11/17

[서울=뉴시스]خبرنگار لی جه جون = دونگ مانگ (東 榮耀 終 瑞) ، یک کسب و کار میان رده و رده پایین تلفن های هوشمند جدا شده از هواوی ، بزرگترین سازنده دستگاه ارتباطی چین ، تحت فشار عمومی ایالات متحده ، قرارداد تامین نیمه هادی را با اینتل امضا کرد و سامسونگ 網) و مانگ داماد (新浪 網) در تاریخ 22.

به گفته رسانه ها ، آقای ژائو مینگ ، مدیرعامل Honor ، مستقل از Huawei است که در این روز مشمول تحریم می شود و Honor اینتل ، کوالکام ، AMD ، Micro Technology ، مایکروسافت ، کره ، سامسونگ الکترونیک و SK Hynix ، ژاپن سونی ، تایوان اعلام كرد كه قرارداد خرید نیمه هادی ها و قطعات و غیره را امضا كرده است. با علم و فناوری لیانپا (科技 發 科技 مدیاتک).

هواوی که با تحریم های پی در پی دولت ایالات متحده روبرو است ، نوامبر گذشته Honor را فروخت. آنر پس از تقسیم بیست و دومین ، اولین مدل جدید View 40 را منتشر کرد.

مدیر عامل شرکت ژائو مینگ گفت که در آینده آنر قصد دارد گوشی های هوشمند گران قیمت را با قیمت متوسط ​​به پایین وارد کند و تجارت خود را در خارج گسترش دهد.

علاوه بر این ، مدیر عامل شرکت ژائو مینگ گفت که قصد دارد با همکاری با دستگاه های هواوی در اینترنت اشیا (IoT) شرکت کند.

طبق آمار شرکت تحقیقات بازار Canalis ، محموله های تلفن های هوشمند Honor در سه ماهه سوم ژوئیه-سپتامبر سال 2020 13.3 میلیون دستگاه بوده است که بیش از یک چهارم کل هواوی است.

پیش از این و در واکنش به تحریم دولت دونالد ترامپ و سایر تحریم ها ، هواوی سیاستی را برای تقویت برند گران قیمت هواوی با ایجاد اولین تمرکز و خلاص شدن از برند ارزان افتخار که هدف آن جوانان است ، ایجاد کرد.

همدردی مطبوعات مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *