[ad_1]

پیوند_انتخابی
[마드리드(스페인)=AP/뉴시스]در مادرید ، پایتخت اسپانیا ، در بیست و سومین روز (به وقت محلی) ، یک فرد نقابدار در اعتراض به تنظیم عفونت ویروس کرونا (ویرایش کرونا 19) شرکت کرد. رئیس ستاد ارتش اسپانیا و ژنرال های ارشد واکسینه شده با واکسن بریده شده بر خلاف مقررات ملی واکسیناسیون برای ویروس جدید کرونا (کرونا 19) به زور از کار برکنار شدند. 2021.1.24

[마드리드(스페인)=AP/뉴시스]گزارشگر یو سه جین = رئیس ستاد ارتش اسپانیا و ژنرال های ارشد واکسینه شده با واکسن های پیشرفته بر خلاف مقررات ملی واکسیناسیون برای ویروس کرونا ویروس جدید (کرونا 19) به زور برکنار شدند.

وزارت دفاع اسپانیا روز 23 (به وقت محلی) به آسوشیتدپرس تأیید کرد که وزیر دفاع ، مارگاریتا روبلس ، استعفای رئیس ستاد ارتش میگوئل آنجل ویلارویا را پذیرفته است.

ویلارویا پس از آنکه سایت خبری آنلاین El Confidencial Digital گزارش داد که چند ژنرال ارشد از جمله وی مقررات واکسیناسیون اسپانیا را نقض کرده است ، که در حال حاضر فقط به واکسیناسیون برای ساکنان خانه سالمندان و کادر پزشکی نیاز دارد ، استعفا داد.

در اسپانیا ، چندین کارمند دولتی ، از جمله یک مأمور بهداشت منطقه ای در جنوب شرقی مورسیا ، در هفته های اخیر با نقض قوانین اولویت واکسیناسیون و دریافت واکسن های کاهش و ترشح دستگیر شده اند.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوزیس [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *