[ad_1]

کارایی استاندارد آمریکا 72٪ … 57٪ کارایی در آفریقای جنوبی
NBC “فکر می کنم هفته آینده برای استفاده FDA برای تأیید FDA درخواست می کنم”

پیوند_انتخابی
[레이던=AP/뉴시스]در سپتامبر سال 2020 ، یک محقق از موسسه تحقیقات جانسون و جانسون در لیدن ، هلند ، واکسن جدیدی را علیه عفونت ویروس کرونا آزمایش کرد (کرونا 19). 29.01.2021.

[서울=뉴시스] خبرنگار کیم نان یانگ = جانسون و جانسون ، یک شرکت دارویی ، اعلام کرد که تنها واکسیناسیون ویروس کرونا ویروس کرونا (ویروس کرونا 19) به طور متوسط ​​به 66٪ رسیده است.

در تاریخ بیست و نهم (به وقت محلی) جانسون و جانسون نتایج تجزیه و تحلیل بالینی مرحله 3 این محتوا را از طریق وبلاگ خود اعلام کردند. جانسون و جانسون آزمایشات بالینی را روی 43،783 شرکت کننده انجام دادند.

طبق بیانیه ای ، واکسن تولید شده توسط جانسون و جانسون به طور متوسط ​​66٪ اثر بخشی 28 روز پس از یک واکسیناسیون را برای هر دو نوع تاج خفیف و شدید نشان داد.

جانسون و جانسون گفتند: “28 روز پس از واکسیناسیون ، ما ثابت کرده ایم که از بستری شدن در بیمارستان و مرگ ناشی از COVID-19 به طور کامل جلوگیری می شود.”

با این حال ، کارایی بر اساس منطقه کمی متفاوت بود.

پل استوفلز ، نایب رئیس کمیته اجرایی جانسون و جانسون گفت: “نشانه ها خوب است.”

“سازمان بهداشت جهانی (WHO) واکسن های تک دوز را بهترین گزینه برای پاسخ به بیماری همه گیر و بهبود دسترسی ، توزیع و امکان سنجی می داند.”

طبق این بیانیه ، واکسن جانسون و جانسون اثر خود را به مدت 2 سال در دمای -20 درجه سانتیگراد حفظ کرد. راهنما توضیح داد که انتشار با همان فناوری “زنجیره سرد” همانطور که واکسن های در حال حاضر توزیع می شود ، ممکن است.

طبق رسانه های خارجی مانند NBC ، جانسون و جانسون انتظار می رود که از هفته آینده برای استفاده اضطراری واکسن (EUA) خود به سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) مراجعه کنند.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *