[ad_1]

برای تأیید از سازمان غذا و داروی ایالات متحده اقدام کنید … سوم پس از Pfizer Modena
اثر پیشگیری 66٪ … 1 دوز

پیوند_انتخابی
[AP/뉴시스] نمونه اولیه واکسن کرونا 19 ، ساخته شده توسط جانسن ، یک شرکت تابعه که توسط جانسون و جانسون در سپتامبر 2020 ارائه شده است. 29 ژانویه 2021

[서울=뉴시스]گزارشگر Ji-ye Lee = شرکت داروسازی Johnson & Johnson (جانسن) ایالات متحده متقاضی تصویب اضطراری (EUA) واکسن ویروس کرونا (Corona 19) جدید در ایالات متحده است.

طبق CNBC ، جانسون و جانسون برای 4 بار واکسن Corona 19 ، که توسط اداره غذا و داروی آمریکا (FDA) در چهارم (به وقت محلی) ساخته شده است ، به EUA مراجعه کرده اند.

پل استوفلز ، دانشمند ارشد Johnson & Johnson ، در بیانیه ای گفت: “دوز واحد واكسن COVID-19 كه ما آزمایش كردیم گامی اساسی در جهت پایان دادن به همه گیری (همه گیر جهانی) است.”

جانسون و جانسون قصد دارند توزیع واکسن کرونا 19 را پس از تأیید آغاز کنند. استوفلز گفت: “ما آن را در اسرع وقت در دسترس عموم قرار خواهیم داد.”

پس از تأیید ، ایالات متحده در مجموع سه واکسن علیه COVID-19 تهیه می کند. ایالات متحده از دسامبر سال گذشته دو واکسن تولید شده توسط شرکت های دارویی آمریکایی Pfizer و Bioentech آلمان و شرکت دارویی Modena آمریکا را واکسینه کرده است.

اثر پیشگیرانه واکسن جانسون و جانسون 66٪ است که از سطح 95٪ Pfizer ، Moder یا واکسن کمتر است. با این حال ، بر خلاف واکسن های دیگر که به فواصل زمانی به دو واکسیناسیون احتیاج دارند ، انتظار می رود که به یک “بازیکن تغییر دهنده” تبدیل شود زیرا فقط یک بار مورد حمله قرار می گیرد و توزیع و ذخیره آن آسان است.

◎ هم اندیشی مطبوعات Newsis [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *