[ad_1]

“تحویل بیش از 100 میلیون آمریکایی برای واکسیناسیون طی چند ماه آینده”

پیوند_انتخابی
[뉴욕=AP/뉴시스]13 شهروند بزرگسال برای درخواست واکسیناسیون جدید علیه عفونت ویروس کرونا (کرونا 19) در مرکز همایش های J Cup K. Javits در نیویورک آمریکا صف آرایی کردند. 2021.01.22.

[서울=뉴시스] خبرنگار کیم نان یانگ = جانسون و جانسون ، یک شرکت دارویی ، از برنامه خود برای تولید 100 میلیون نفر از واکسن جدید علیه ویروس کرونا (تاج 19) برای تلقیح مردم آمریکا خبر داد.

دکتر مارک مک لالان ، یکی از اعضای هیئت مدیره جانسون و جانسون ، در مصاحبه ای با CNBC در 21 (به وقت محلی) گفت: “ما در حال کار سخت بر روی تولید هستیم تا ذخایر کافی برای 100 میلیون آمریکایی داشته باشیم ، احتمالاً تا بهار و آوریل. “

مک كللان گفت: “عرضه افزایش خواهد یافت ، اما كافی نیست كه بتواند بیشتر آمریكایی هایی را كه می خواهند هم اكنون واكسن بزنند ، جای دهد.” وی گفت: “این کار دشوار خواهد بود ، اما تجهیزات به اندازه کافی تهیه می شود تا بیش از 100 میلیون آمریکایی طی چند ماه آینده تلقیح شود.”

تا به امروز ، وضعیت واکسیناسیون علیه COVID-19 در ایالات متحده 883000 بار در روز بر اساس مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها (CDC) است. بعضی از کشورها هنوز از کمبود واکسن خبر می دهند. رئیس جمهور بایدن گفت که در طی 100 روز از تصدی مقام خود ، در مجموع 100 میلیون نفر را واکسینه می کند.

با این حال ، قبل از واکسیناسیون واکسن جانسون و جانسون ، یک آزمایش بالینی در مقیاس بزرگ که هنوز هم ادامه دارد ، باید تکمیل شود. دکتر مک کللان گفت: “ما باید توسط دانشمندان مستقلی که تحقیقات را کنترل می کنند ، دقیقاً تحت نظر باشیم.”

طبق نقشه توزیع Johns Hopkins Corona 19 ، تاکنون 24 میلیون و 622 هزار و 800 مورد تایید شده در ایالات متحده وجود دارد. این کشور تایید شده ترین کشور در جهان است که یک چهارم کل موارد تایید شده تجمعی را به خود اختصاص داده است. تعداد کل مرگ های تاج 19 در ایالات متحده حدود 41،100 نفر است.

در همین حال ، رئیس جمهور بایدن در اولین روز تحلیف خود یک دستور اجرایی را امضا کرد که ماسک پوشیدن و فاصله از سایتهای فدرال را برای 100 روز آینده الزام می کند و در آن روز یک سری دستورات اجرایی مربوط به پاسخ کرونا 19 ، از جمله یک اجباری اجباری قرنطینه برای همه شرکت کنندگان آمریکایی

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.