[ad_1]

اینکه چقدر ویزیت مجاز است و با چه کسی صحبت کنید بسیار مهم است

پیوند_انتخابی
[우한(중국 후베이성)=AP/뉴시스]خبرنگاران در مقابل هتلی در ووهان ، چین ، جایی که تیم تحقیقاتی سازمان بهداشت جهانی (WHO) در آنجا اقامت دارند ، برای بررسی ریشه های آلودگی جدید ویروس کرونا (تجمع کرونا 19) جمع می شوند. تیم WHO تحقیقات گسترده ای را پس از 14 روز قرنطینه بعد از ظهر همان روز آغاز کرد. 2021.1.28

[우한(중국 후베이성)=AP/뉴시스] گزارشگر یو سه جین = تیم سازمان بهداشت جهانی (WHO) که برای بررسی منشا آلودگی جدید ویروس کرونا (Corona 19) وارد ووهان ، استان هوبئی چین شد ، تحقیقات گسترده ای را پس از 14 روز قرنطینه آغاز کرده است. ما .

تیم تحقیقاتی WHO بعد از ظهر امروز بعد از خروج از قرنطینه هتل ، سوار اتوبوس شد. با این حال ، بلافاصله مشخص نیست که آنها به کجا رهسپار شده اند.

کرونا 19 اولین بار در ووهان چین گزارش شد و به همین دلیل چین به عنوان خاستگاه کرونا 19 شناخته می شود. با این حال ، چین ادعا می کند که نه تنها ادعای منشأ تاج 19 را در چین رد می کند ، بلکه ادعا می کند که چین پاسخ نادرست در روزهای اولیه شیوع کرونا 19 باعث ایجاد همه گیری جهانی بی اساس است.

به همین دلیل ، بازدید تیم WHO از ووهان علاقه سیاسی زیادی را برانگیخت. آنچه مهم است این است که چین چقدر به تیم تحقیق اجازه بازدید و با چه کسی را می دهد.

◎ اخبار هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *