[ad_1]

پیوند_انتخابی
[워싱턴=AP/뉴시스]دونالد ترامپ ، رئیس جمهور اسبق آمریکا هنگام سوار شدن به بالگرد ریاست جمهوری Sea Garden برای حرکت از کاخ سفید South Meadow به ویلای خود در مراکش ، فلوریدا ، دست تکان داد. ترامپ در روز سی و یکم دو وکیل جدید را به تیم دفاعی خود منصوب کرد ، یک روز پس از استعفا وکلای وی در جریان استیضاح سنا که از این هفته آغاز شد. 2021.1.2.1

[워싱턴=AP/뉴시스]گزارشگر یو سه جین = روز سی و یکم (به وقت محلی) ، دو وكیل جدید به تیم دفاع از استیضاح منصوب شدند ، یك روز پس از جدایی دونالد ترامپ ، رئیس جمهور پیشین آمریكا ، از وكلائی كه در دادگاه از وی دفاع می كنند ، استیضاح در سنا.

دو وكیل مدافع ترامپ عبارتند از دیوید شان ، وكیل آلاباما و بروس كاستر ، وكیل سابق پنسیلوانیا.

تیم ترامپ در تاریخ 30th اعلام کرد که چندین وکیل کارولینای جنوبی ، که انتظار می رود وی را در روند استیضاح سنا در هفته آینده وکالت دهند ، به دلیل اختلاف نظر در مورد تمرکز دفاعی ، تصمیم گرفتند که دیگر در دفاع شرکت نکنند.

برای اولین بار در تاریخ ایالات متحده ، رئیس جمهور سابق ترامپ به اتهام تحریک هواداران برای حمله به کنگره در 6 ژانویه ، هنگامی که نمایندگان مجلس برای اثبات پیروزی رئیس جمهور جو بایدن تجمع کردند ، با دو دادگاه مجازات روبرو شد.

در جریان استیضاح ، دستیاران جمهوری خواه و ترامپ به صراحت اعلام کردند که آنها قصد دارند استدلال کنند که استیضاح ترامپ خلاف قانون اساسی است زیرا وی دیگر رئیس جمهور فعلی نیست. با این حال ، وکلا می گویند حتی اگر ترامپ کاخ سفید را ترک کند ، هیچ مانعی در روند استیضاح وجود ندارد.

جیسون میلر ، مشاور رئیس جمهور سابق ترامپ ، گفت: “تلاش های حزب دموکرات برای استیضاح رئیس جمهور پیش از این بازنشسته کاملاً مغایر قانون اساسی است و برای ایالات متحده خوب نیست.”

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوزیس [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *