[ad_1]

پیوند_انتخابی
[서울=뉴시스]کمیته ملی بهداشت و بهداشت چین در وب سایت خود در تاریخ یازدهم اعلام کرد: “بدنبال بحث و گفتگو بین دو کشور ، مرکز تحقیقات بین المللی WHO در مورد منشأ تاج 19 در تاریخ چهاردهم به چین سفر می کند تا یک تحقیق مشترک در مورد منشا of کرونا انجام دهد. 19 با دانشمندان چینی. ” 2020.01.11

[서울=뉴시스] گزارشگر لی جائه وو = گروهی از متخصصان سازمان بهداشت جهانی (WHO) كه منشا of آلودگی جدید ویروس کرونا (Corona 19) را بررسی خواهند کرد ، انتظار می رود در تاریخ 14 ام وارد چین شود.

کمیته ملی بهداشت و بهداشت چین در سایت خود در تاریخ یازدهم اعلام کرد: “بدنبال بحث و گفتگو بین دو کشور ، مرکز تحقیقات بین المللی WHO در مورد منشأ تاج 19 در تاریخ چهاردهم به چین سفر می کند تا یک تحقیق مشترک در مورد منشا تاج انجام دهد. 19 با دانشمندان چینی. ” کمیته Wigeon چین جزئیات خاصی را ذکر نکرد.

آسوشیتدپرس افزود که هنوز مشخص نیست که آیا گروه متخصص WHO می تواند از ووهان ، استان هوبئی ، چین ، جایی که کرونا 19 برای اولین بار در سال 2019 گزارش شد ، بازدید کند.

در ابتدا گروهی متشکل از 10 نفر از کارشناسان سازمان بهداشت جهانی قصد داشتند هفته گذشته از استان هوبئی بازدید کنند تا منشا تاج 19 را بررسی کنند ، اما ورود آنها به تاخیر افتاد زیرا دولت چین مجوزهای لازم برای ورود را تأیید نکرد.

دبیرکل سازمان جهانی بهداشت Thewardros Adhanom Yeosus در روز پنجم گفت: “من امروز می دانم که مقامات چینی مجوز لازم برای ورود تیم تحقیق به چین را تأیید نکرده اند ،” بسیار ناامید شد. وی بعداً در یک کنفرانس ویدئویی در تاریخ هشتم گفت که “برنامه سفر گروه متخصص به چین هفته آینده در اسرع وقت تأیید می شود.”

در همین حال ، دولت چین از به رسمیت شناختن اصل ووهان امتناع ورزیده است ، اگرچه با تحقیقات WHO همکاری خواهد کرد. این اولین گزارش از چین است ، اما ادعا می شود که احتمال وقوع کرونا 19 در مناطق مختلف جهان در نیمه دوم سال 2019 زیاد است.

◎ هم اندیشی مطبوعات Newsis [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *