[ad_1]

پایان دوره قرنطینه مشخص شده
“چین داده هایی را که هرگز فاش نشده است به اشتراک می گذارد”

پیوند_انتخابی

[서울=뉴시스] خبرنگار Moon Ye-seong = برای بررسی منشا آلودگی جدید ویروس کرونا (کرونا 19) ، تیم تحقیق بین المللی سازمان بهداشت جهانی (WHO) تحقیق را در تاریخ 28 بعد از دوره قرنطینه آغاز می کند.

در تاریخ 27th ، هنگ کنگ South China Morning Post (SCMP) گفت: “با پایان یافتن دوره قرنطینه در این روز ، یک تیم تحقیقاتی 14 نفره تحقیقاتی را برای کشف منشا تاج 19 در شهر ووهان ، استان هوبئی انجام می دهد. مقام اول کرونا 19 ”

پیش از این ، پس از پیوستن از سنگاپور ، این متخصصان با پرواز خصوصی در روز چهاردهم وارد ووهان شدند. سپس طبق مقررات قرنطینه چین به مدت 14 روز قرنطینه شدند.

اگرچه برنامه مشخص تحقیقات فاش نشده است ، اما انتظار می رود تیم تحقیق برنامه هایی مانند تحقیقات میدانی و مصاحبه با مقامات را اتخاذ کند.

سازمان بهداشت جهانی تأکید کرد ، “این تحقیق برای یافتن کانون تاج 19 است ، نه یافتن مقصر.”

مایکل رایان ، رهبر تیم واکنش اضطراری سازمان بهداشت جهانی ، گفت که “همه احتمالات روی میز است و خیلی زود است که بتوان نتیجه گرفت دقیقاً از کجا کرونا 19 آمده است.”

پیتر دازاک ، بوم شناس محیط زیست ایالات متحده و سخنگوی اتحادیه بهداشت اکو ، یک سازمان غیر انتفاعی برای پیشگیری از بیماری های عفونی ، گفت: “چین داده هایی را که قبلاً منتشر نشده است به اشتراک می گذارد.”

مدیر عامل پرکار گفت: “این تحقیقات از نظر سیاسی مورد انتقاد قرار گرفته است ، اما حقایق علمی حرف اول را خواهند زد” و تأکید کرد ، “داده ها دروغ نیست”.

دکتر بن امبارک ، کارشناس بیماری های حیوانات و یکی دیگر از اعضای تیم تحقیق گفت: “هیچ مدرکی مبنی بر نشت ویروس کرونا از آزمایشگاه وجود ندارد ، اما ما این احتمال را بررسی خواهیم کرد.”

از طرف دیگر ، این سومین بازدید تیم تحقیقاتی WHO از زمان تحقیقات در محل در فوریه سال گذشته و تحقیقات مقدماتی در ژوئیه است.

وزارت امور خارجه چین گفت که “از تحقیقات در همه کشورهای جهان در مورد منشأ تاج 19 ، از جمله تحقیقات WHO پشتیبانی می کند.”

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *