[ad_1]

آنها همچنین از بازار عمده فروشی غذاهای دریایی عصبانی ، اولین شیوع COVID-19 بازدید کردند

پیوند_انتخابی
[우한=AP/뉴시스] سی و یکمین اتومبیل موجود در تیم تحقیقاتی سازمان بهداشت جهانی (WHO) وارد بازار عمده فروشی غذاهای دریایی هوانان در ووهان چین می شود. تیمی از کارشناسان چند ملیتی در سومین روز از برنامه تحقیق ووهان از سایت بازدید کردند. 31.01.2021.

[서울=뉴시스] گزارشگر Kwon Seong-geun = تیم تحقیق بین المللی سازمان بهداشت جهانی (WHO) ، مستقر در چین برای بررسی منشا آلودگی جدید ویروس کرونا (کرونا 19) ، با مراجعه به بیمارستان ها و بازارهای عمده در ووهان ، تحقیقات میدانی را در سطح گسترده آغاز کرده است. .

سی و یکمین آسوشیتدپرس گزارش داد که تیم تحقیقاتی WHO از یک بازار سنتی بزرگ بازدید کرده است که در اوایل سال گذشته ووهان به دلیل انفجار کرونا 19 به مدت 76 روز مسدود شد و وهان به عنوان یک مرکز مواد غذایی فعالیت می کرد. که با آن حرکت کرد

رویترز گزارش داد ، تیم تحقیق همچنین از بازار عمده فروشی غذاهای دریایی عصبانی بازدید کرد ، جایی که امروز اولین گزارش شیوع COVID-19 اعلام شد.

در حال حاضر موانع حصاری در اطراف بازار عمده فروش غذاهای دریایی خشمگین ایجاد شده است.

پیش از این ، یک تیم تحقیقاتی WHO متشکل از 13 متخصص یک روز قبل از بیمارستان Wuhan Jinintan بازدید کردند. این بیمارستان مکانی برای معالجه بیمارانی بود که از اوایل سال گذشته از عفونت ویروسی رنج می بردند ، قبل از اینکه بیماری همه گیر کرونا 19 (همه گیری جهانی) به طور جدی آغاز شود. این قسمت اصلی در بررسی اپیدمیولوژی ویروسی است.

ماریون کوپمنز از مرکز پزشکی دانشگاه اراسموس در هلند ، عضو تیم تحقیقاتی WHO ، گفت: ووهان. وی گفت: “این مانند داستانی بود که من شنیدم.”

پیتر دارجک ، محیط بان و رئیس اتحادیه بهداشت اکو ، یک سازمان غیردولتی آمریکایی به عنوان عضوی از یک تیم متخصص گفت: “این یک فرصت عالی برای صحبت مستقیم با کارکنان پزشکی بود که در لحظات حساس با ویروس مبارزه می کنند.”

تیم متخصصان مصاحبه های حضوری با دانشمندان چینی را در روز 29th ، اولین روز پس از آزادی از قرنطینه انجام دادند. این 30 متخصص از دو مرکز درمانی از جمله بیمارستان ووهان جینینتان بازدید کردند.

پیش از این ، WHO در تاریخ 28th در توییتر اعلام کرد که تیم تحقیق از بازار غذاهای دریایی عمده فروشی عصبانی و موسسه تحقیقات ویروس ووهان بازدید می کند ، جایی که احتمال نشت تاج 19 افزایش یافته است.

رسانه دولتی چین گلوبال تایمز گزارش داد که تیم تحقیق پس از دیدن نمایشگاه مربوط به کرونا 19 در موزه ای در ووهان بعد از ظهر 30 ام جلسه داخلی را برگزار کرد.

در همین حال ، بازدید بازپرس WHO از ووهان چندین بار به تعویق افتاده است ، و این سوال را ایجاد می کند که آیا محقق از آن دیدار به نتایج قابل توجهی دست خواهد یافت؟ مقامات چینی به دلیل خفه کردن تحقیقات محلی در مورد منشأ تاج 19 مورد انتقاد قرار گرفته اند.

دانشمندان هنوز نتوانسته اند علت شیوع کرونا 19 را مشخص کنند.با این حال گفته شده که ممکن است از خفاش ها یا پانگولین ها به انسان سرایت کرده باشد.

◎ هم اندیشی مطبوعات Newsis [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *