[ad_1]

پیوند_انتخابی
[우한(중국 후베이성)=AP/뉴시스]خبرنگاران در مقابل هتلی در ووهان ، چین جمع می شوند ، جایی که تیم تحقیقاتی سازمان بهداشت جهانی (WHO) در آنجا اقامت دارد تا منشا آلودگی ویروس کرونا را بررسی کند (کرونا 19). تیم WHO پس از 14 روز قرنطینه بعد از ظهر همان روز تحقیقات گسترده ای را آغاز کرد. 2021.1.28

[서울=뉴시스] گزارشگر Kwon Seong-geun = تیم تحقیق بین المللی سازمان بهداشت جهانی (WHO) ، که برای بررسی منشا آلودگی جدید ویروس کرونا به چین وارد شد ، در روز دوم تحقیقات کامل ، از مراکز درمانی در ووهان بازدید کرد. .

سی امین آسوشیتدپرس گزارش داد که یک تیم متخصص متشکل از 13 متخصص چند ملیتی در همان روز تحقیقاتی را در بیمارستان جین اینتان در ووهان انجام دادند. این بیمارستان مکانی برای معالجه بیمارانی بود که از اوایل سال گذشته از عفونت ویروسی رنج می بردند ، قبل از اینکه بیماری همه گیر کرونا 19 (همه گیری جهانی) به طور جدی آغاز شود. این قسمت اصلی در بررسی اپیدمیولوژی ویروسی است.

ماریون کوپمنز از مرکز پزشکی دانشگاه اراسموس در هلند ، عضو تیم تحقیقاتی WHO ، گفت: ووهان. وی گفت: “این مانند داستانی بود که من شنیدم.”

پیتر دارجک ، محیط بان و رئیس اتحادیه بهداشت اکو ، یک سازمان غیردولتی آمریکایی به عنوان عضوی از یک تیم متخصص گفت: “این یک فرصت عالی برای صحبت مستقیم با کارکنان پزشکی بود که در لحظات حساس با ویروس مبارزه می کنند.”

تیم متخصصان مصاحبه های حضوری با دانشمندان چینی را در روز 29th ، اولین روز پس از آزادی از قرنطینه انجام دادند. این 30 متخصص از دو مرکز درمانی از جمله بیمارستان ووهان جینینتان بازدید کردند.

پیش از این ، WHO در تاریخ 28th در توییتر اعلام کرد که تیم تحقیق از بازار عمده فروش غذاهای دریایی خشمگین ، جایی که اولین شیوع COVID-19 گزارش شد ، و موسسه تحقیقات ویروس ووهان ، که احتمال نشت تاج 19 افزایش یافته است ، بازدید می کنند.

رسانه دولتی چین گلوبال تایمز گفت تیم تحقیق در بعد از ظهر دهه 1930 از موزه های ووهان بازدید کردند و پس از آن جلسه داخلی برگزار کردند.

در همین حال ، بازدید بازپرس WHO از ووهان چندین بار به تعویق افتاده است ، و این سوال را ایجاد می کند که آیا محقق از آن دیدار به نتایج قابل توجهی دست خواهد یافت؟ مقامات چینی به دلیل خفه کردن تحقیقات محلی در مورد منشأ تاج 19 مورد انتقاد قرار گرفته اند.

دانشمندان هنوز نتوانسته اند علت شیوع کرونا 19 را مشخص کنند اما گمان می کنند که منشا آن خفاش ها یا پانگولین ها باشد.

◎ هم اندیشی مطبوعات Newsis [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *