[ad_1]

WHO نظرات مبهم در مورد تحقیق در مورد منشأ تاج را رد می کند
مصاحبه با کارمندان Hubei CDC تیم تحقیق WHO

پیوند_انتخابی
[우한=AP/뉴시스] تیم تحقیقاتی دوم سازمان بهداشت جهانی (WHO) ، با پوشیدن لباس محافظ ، تحقیقات محلی را در مرکز کنترل بیماری استان هوبئی (CDC) در ووهان ، استان هوبئی ، چین 2021.02.02

[서울=뉴시스] خبرنگار Ye-Sung Moon = تیم تحقیقاتی سازمان بهداشت جهانی (WHO) که از ووهان ، استان هوبئی ، چین بازدید کرده است ، برای دو روز متوالی به مدت دو روز متوالی از مرکز کنترل بیماری های استانی (CDC) در هوبئی بازدید کرد تا منشا جدیدی را فاش کند عفونت ویروس کرونا (کرونا 19).

آسوشیتدپرس گزارش داد که یک تیم تحقیقاتی WHO متشکل از 13 کارشناس چند ملیتی از دفاتر CDC و ووهان در استان هوبئی بازدید کردند.

گزارش شده است که تیم تحقیق با کارمندان CDC در استان هوبئی مصاحبه کرده اند.

پیتر داژاک ، بوم شناس بیماری آمریکایی در تیم تحقیق و رئیس اتحادیه EcoHealth ، یک سازمان غیر انتفاعی برای پیشگیری از بیماری های عفونی ، گفت: “ما یک جلسه مهم و خوب داشتیم.” با این حال ، جزئیات خاصی فاش نشده است.

پیش از این ، در تاریخ سی و یکم ، تیم تحقیق از بازار خشمگین غذاهای دریایی خشمگین ، جایی که اولی گزارش یک عفونت جمعی COVID-19 را داد ، و یک بازار بزرگ سنتی که به عنوان مرکز خرید مواد غذایی در هنگام بسته شدن ووهان به مدت 70 روز بازدید کرد. در 30 سالگی ، از بیمارستان ووهان جینینتان بازدید کردم. این بیمارستان محلی برای درمان بیماران مبتلا به عفونت ویروسی در ابتدای سال گذشته ، قبل از شروع گسترش گسترده است.

تیم تحقیقاتی WHO در روز چهاردهم وارد ووهان شد ، یک دوره قرنطینه دو هفته را گذراند و یک تحقیق کامل را در روز 29 آغاز کرد.

مقامات چینی جزئیات برنامه دو هفته ای تیم تحقیق WHO را فاش نکرده و دسترسی خبرنگاران به تیم تحقیق را محدود می کنند.

پیوند_انتخابی
[우한=AP/뉴시스] دومین اتومبیل حامل تیم سازمان بهداشت جهانی (WHO) مرکز کنترل بیماری استان هوبئی (CDC) در ووهان ، استان هوبئی ، چین را ترک می کند. 02/2021

در همین حال ، سازمان جهانی بهداشت ، عدم شفافیت مقامات چینی در تحقیق درباره منشأ تاج 19 را انکار کرد.

ماریا ون كهروبر ، رئیس تیم فناوری WHO Corona 19 ، نظر مربوط را رد كرد و گفت: “تیم تحقیقاتی WHO قصد دارد از م Instituteسسه تحقیقات ویروس ووهان بازدید كند” در یك كنفرانس مطبوعاتی ویدیویی در تاریخ 1 (به وقت محلی).

وی گفت: “هرچه اطلاعات دقیق تری به صورت محلی دریافت کنیم ، سو susp ظن بیشتری نیز خواهیم داشت.” “تیم تحقیق اطلاعات و علوم را رصد می کند و به پرسش و تجزیه و تحلیل داده ها ادامه می دهد.”

وی افزود: تصویب مقامات چینی نیاز خواهد بود ، اما تیم تحقیق تصمیم می گیرد که کجا وی را ملاقات کند و غیره.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *