[ad_1]

[서울=뉴시스] خبرنگار Nambitnara = خبرنگار توئیتر از برنامه خود برای انتقال حساب ریاست جمهوری پنج روز قبل از مراسم تحلیف جو بایدن ، رئیس جمهور تازه انتخاب شده آمریکا خبر داد.

در تاریخ پانزدهم (به وقت محلی) ، توییتر از طریق وبلاگ خود گفت: “مانند سال 2017 ، توییتر به طور فعال با دولت ایالات متحده همکاری می کند تا از ذخیره سازی و تبدیل حساب های توییتر در سراسر دولت پشتیبانی کند.”

“با روی کار آمدن بایدن از تاریخ 20 ام ، توییتر حساب های توییتر خود را منتقل می کند ، از جملهWhiteHouse (کاخ سفید) ،POTUS (رئیس جمهور) ،VP (معاون رئیس جمهور) ،FLOTUS (بانوی اول) وPressSec (سخنران) کاخ سفید). ما ادامه خواهیم داد. ”

حساب رسمی توئیتر برای رئیس جمهور ایالات متحده “@ POTUS” (رئیس جمهور ایالات متحده) است. پرزیدنت ترامپ اعلامیه های مهم ملی را در حساب شخصی خود اعلام کرد ، نه این اعلامیه. توییتر پس از حمله معترضین به ترامپ به مجلس پارلمان ، که قرار است برای انتخابات بایدن در تاریخ 6 ، تأیید شود ، دستور تعلیق دائمی حساب شخصی رئیس جمهور ترامپ را صادر کرد.

توییتر در حال انتقال حساب های مرتبط با دولت ترامپ به سازمان بایگانی و بایگانی ملی (NARA) برای فاش کردن توییت ها و جزئیات حساب است. حساب رئیس جمهور ترامپPOTUS به @ POTUS45 تغییر خواهد کرد. حساب رسمی رئیس جمهور سابق باراک اوباما ، که چهل و چهارمین رئیس جمهور بود ، پس از بازنشستگی به @ POTUS44 تغییر یافت.

توییتر گفت: “می توانید تبدیل حساب را در زمان واقعی مشاهده کنید.”

بر این اساس ، حسابPresElectBiden (بایدن منتخب) ساعت 20:01 بعد از ظهر روز 20 ام بهPOTUS تبدیل می شود. @ Transition46 ، حساب رسمی کمیته انتقالی ، بهWhiteHouse تغییر خواهد کرد وSenKamalaHarris ، حساب معاون تازه انتخاب شده کامالا هریس ، بهVP تغییر خواهد کرد.

دنبال کنندگان به طور خودکار منتقل نمی شوند. از کاربرانی که حساب کاخ سفید را در دولت ترامپ دنبال کرده اند ، خواسته می شود که حساب اداری جدید را دنبال کنند یا خیر. پرزیدنت ترامپ پیروان رئیس جمهور سابق اوباماPOTUS را بلعیده است و برخی از اعضای کمیته گذار بایدن از این امر شکایت کرده اند.
◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز نیوز@newsis.com

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *