[ad_1]

بیان ترامپ را در نظر بگیرید

پیوند_انتخابی
[서울=뉴시스]گرتا تونبرگ ، محیط بان 18 ساله که با دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا جنگ داشت ، توئیتی را به تمسخر رئیس جمهور معزول ترامپ منتشر کرد. عکس این توییت را گرفته است. 2021.01.21.

[서울=뉴시스] خبرنگار نیلی = دونالد ترامپ ، فعال 18 ساله محیط زیست گرتا تونبرگ ، که با رئیس جمهور آمریکا جنگ داشت ، رئیس جمهور ترامپ را که بازنشسته شده است ، تحقیر می کند.

در تاریخ 20 ام (به وقت محلی) ، تونبرگ عکسی از رئیس جمهور ترامپ را که کاخ سفید را ترک می کند تا سوار هلیکوپتر ویژه باغ دریایی شود ، در توییتر منتشر کرد.

تونبرگ می نویسد: “او (رئیس جمهور ترامپ) مانند پیرمردی بسیار خوشحال است که چشم به راه آینده ای روشن و شگفت انگیز است. بسیار زیبا!”

این همان عبارتی است که رئیس جمهور ترامپ در سپتامبر 2019 در کنایه از تونبرگ منتشر کرد.

در آن زمان ، رئیس جمهور ترامپ ویدئویی از تونبرگ ، 16 ساله را در سخنرانی خود در سازمان ملل بارگذاری کرد و از او ابراز احساسات می کرد که رهبران جهان روی تغییر آب و هوا کار نمی کنند.

“او (تونبرگ) مانند دختری بسیار خوشبخت است و انتظار آینده ای درخشان و شگفت انگیز را دارد. او بسیار خوب به نظر می رسد!”

پرزیدنت ترامپ همچنین از مجله تایم به دلیل انتخاب تونبرگ به عنوان “مرد سال” در سال 2019 انتقاد کرد. “این مسخره است. گرتا باید مشکلات مدیریت خشم خود را برطرف کند و با یک دوست به یک فیلم خوب قدیمی برود! نگران نباشید ،” .

Toonberry با تغییر حساب توییتر خود به “آرام باش و با دوست من یک فیلم خوب قدیمی را تماشا کن” پاسخ داد.

در همین حال رئیس جمهور ترامپ که گفته بود در مراسم تحلیف جو بایدن رئیس جمهور منتخب شرکت نخواهد کرد ، چند ساعت قبل از مراسم تحلیف سوار هواپیمایی شد که عازم فلوریدا بود.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز نیوز@newsis.com

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *