[ad_1]

سرمایه گذاران خرده فروشی Reddit فشار کوتاه نقره ای نشان می دهند

پیوند_انتخابی
سئول = اخبار

[서울=뉴시스] خبرنگار Nambitnara = نقره ای که سرمایه گذاران آمریکایی مورچه می کنند و به عنوان هدف بعدی خود برای خریدهای فشرده وضعیت “بازی را متوقف می کنند” ، به سرعت در حال افزایش است.

براساس CNBC در سی و یکمین (به وقت محلی) ، که یکشنبه به وقت ایالات متحده است ، معاملات آتی نقره ای که Reddit ، جامعه آنلاین ایالات متحده و خرید گروه GameStop را به عنوان هدف بعدی خود آغاز می کند ، در حال افزایش است.

معاملات آتی نقره بلافاصله پس از افتتاح بازار معاملات آتی امشب 8٪ افزایش یافت که بیشترین افزایش از سال 2013 را نشان می دهد. در هفته گذشته ، نقره بیش از 5 درصد افزایش یافت.

سهام نقره نیز افزایش یافت. سهام شرکتهای معدنی Coor Mining و Pan American Silver در ماههای 28 و 29 ماه گذشته به ترتیب 16.9٪ و 14.7٪ افزایش یافتند. iShares Silver Trust (SLV) ETF نسبت به مدت مشابه 6.7٪ جهش کرد.

CNBC گفت ، به نظر می رسد افزایش تقاضا برای نقره به دلیل سرمایه گذاران خرده فروشی ، عمدتا Reddit باشد.

عصر همان روز ، چندین مقاله مرتبط با نقره در تابلوی اعلانات معاملات سهام Reddit منتشر شد. هشتگ “# silversqueeze” در توییتر در حال گسترش است.

سرمایه گذاران مورچه سهام GameStop ، خرده فروش بازی های ویدیویی را خریداری کرده اند که در برابر نیروهای فروش کوتاه وال استریت سقوط کرده است.

فروش کوتاه تکنیک سرمایه گذاری است که سهام را بدون نگه داشتن سهام وام می گیرد و می فروشد و در صورت سقوط سهام آنها را با قیمت پایین دوباره خریداری می کند. به دلیل نیروهای مورچه ، سهام Gamestop در این ماه 1625٪ جهش کرد و نیروهای فروش کوتاه ضربه سختی خوردند.

فشار کوتاه زمانی است که سرمایه گذاران فروش کوتاه مدت که برای کاهش قیمت این شرط بندی می کنند ، سهام را خریداری می کنند تا با افزایش قیمت سهام ، زیان خود را جبران کنند. انقباض کوتاه مدت منجر به افزایش بیشتر قیمت سهام می شود.

در همین حال ، طبق وال استریت ژورنال (WSJ) ، سرمایه گذاران تمایل به خرید فلزات گرانبها مانند نقره دارند که تمایلی به نگه داشتن دارایی های پرخطر مانند سهام و اوراق قرضه شرکتی ندارند.

◎ هم اندیشی مطبوعات Newsis [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *