[ad_1]

22.82 میلیون مورد عوارض جانبی گزارش شده است که 3 مورد از 1000 مورد است
واکنشهای شدید آلرژیک 1-2 از 100000 وعده است

پیوند_انتخابی
[그레이터맨체스터=신화/뉴시스]در روز هفتم (به وقت محلی) ، زن 99 ساله ای در اتومبیل نشسته بود و دوز دوم واکسن Pfizer را در یک مرکز واکسیناسیون در مرکز تفریحی هاید در منچستر بزرگ ، انگلیس می داد. 2021.01.08.

[서울=뉴시스] خبرنگار Moon Ye-seong = در انگلیس ، جایی که واکسیناسیون در مقیاس گسترده علیه عفونت ویروس کرونا در حال انجام است (کرونا 19) ، تنظیم کننده های دارو اعلام کرده اند که هر دو واکسن Pfizer و AstraZeneca corona 19 ایمن هستند.

در پنجم (به وقت محلی) ، بی بی سی و دیگران گفتند که آژانس نظارتی مستقل انگلیس ، MHRA ، ایمنی واکسن ها را برای 7 میلیون نفر که تا 24 ماه گذشته واکسینه شده بودند ارزیابی کرده است.

در طول دوره مطالعه ، 5.4 میلیون دوز واکسن Pfizer ، 1.5 میلیون دوز واکسن AstraZeneca و 500000 دوز ، دوز دوم بود.

حدود 7 میلیون نفر ، از هر 1000 نفر 3 نفر ، علیه واکسن کرونا 19 واکسینه شده اند و 2820 واکنش مشکوک گزارش شده است. این مشابه واکسن آنفولانزا است. علاوه بر این ، بیشتر آنها فقط درد عضلانی خفیف یا علائم خفیف آنفولانزا داشتند.

به ویژه مشخص شد که AstraZeneca برای افراد بالای 65 سال نیز درست مانند سایر گروه های سنی موثر است.

برخی از واکسیناسیون ها علیه Pfizer Corona 19 واکنش های آلرژیک شدیدی داشته اند ، اما تخمین زده می شود که از 100000 دوز یک تا دو مورد.

سر منیر پیرمحمد ، رئیس گروه کاری متخصصان داروی انسانی دولت انگلیس گفت: “واکسن بسیار ایمن است و فواید آن بیشتر از خطرات آن است.” “من هم به خانواده ام می گویم.”

دکتر جون لین ، نماینده کمیسیون MHRA ، گفت: “واکسن ها م mostثرترین راه برای نجات جان و جلوگیری از عوارض جدی ناشی از COVID-19 هستند.” “ما اطمینان داریم که مزایای واکسن بیش از خطرات است.”

با این حال ، واکنش های آلرژیک جدی در 101 مورد با واکسن Pfizer و 13 مورد با واکسن AstraZeneca گزارش شده است. با این حال ، همه آنها بهبود یافتند.

69 مورد فلج صورت با واکسن Pfizer و 6 مورد واکسن AstraZeneca وجود داشت. MHRA توضیح داد که “درجه فلج صورت نزدیک به میزان ممکن است به طور طبیعی رخ دهد.”

تعداد افرادی که پس از واکسیناسیون فوت کردند 107 نفر برای Pfizer و 34 نفر برای AstraZeneca بود. MHRA گفت: “بیشتر افرادی که پس از واکسیناسیون می میرند ، افراد مسن یا افرادی هستند که بیماری های همزمان دارند.” هیچ مدرکی دال بر تأثیر واکسیناسیون بر مرگ وجود ندارد.

بر اساس گزارش دنیای ما در داده ها ، یک وب سایت آماری در دانشگاه آکسفورد انگلستان ، حدود 5 نفر از هر 10.99 میلیون نفر در انگلیس واکسن Corona 19 را واکسینه کرده اند.به عنوان یک درصد ، 16.2٪ از افراد واکسینه شده اند.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.