[ad_1]

Axios Survey Monkey Survey … سود خالص مک کونال -15٪

پیوند_انتخابی
[돌턴=AP/뉴시스]مارجوری تیلور گرین نماینده کنگره جمهوری خواه (راست) در جریان کارزاری در حمایت از نامزد نهایی مجلس سنا در دالتون ، جورجیا ، ایالات متحده در 4 ژانویه صحبت می کند. در سمت چپ دونالد ترامپ رئیس جمهور وقت قرار دارد. 2021.02.04.

[서울=뉴시스] خبرنگار کیم نان یانگ = جنجال بر سر تئوری های توطئه و تازه وارد جنجالی حزب جمهوری خواه مارجوری تیلور گرین ترجیح بیشتری نسبت به سناتور میچ مک کانل ، یک نظرسنجی دارد.

در سوم (به وقت محلی) مطبوعات آمریکایی Axios نتایج یک نظرسنجی را که توسط Survey Monkey انجام شده اعلام کرد. در نتیجه این نظرسنجی ، گرین خیرخواه کنگره نماینده گرین در میان طرفداران جمهوری خواه 10 درصد بود ، اما طرفداری خالص بیمارستان مک کونالد -15 درصد بود.

شناخته شده است که گرین نماینده مجلس از تئوری توطئه پیتزا فروشی علیه نامزد پیشین ریاست جمهوری دموکرات هیلاری کلینتون حمایت می کند ، و در هنگام حملات 11 سپتامبر بیانیه ای ارائه داد که به معنای برخورد شی با پنتاگون است هواپیما نیست

همچنین شناخته شده است که وی در مورد حمایت از اعدام رهبران دموکرات ، از جمله رئیس جمهور پیشین باراک اوباما و رئیس مجلس نانسی پلوسی صحبت کرده و ژانویه گذشته در مجلس نمایندگان با ماسک “ترامپ برنده شد” پس از عضویت در کنگره ظاهر شد.

با این حال ، 13٪ از پاسخ دهندگان جمهوریخواه در این نظرسنجی اظهار داشتند که آنها در نظرسنجی همدردی کنگره ، “بسیار دوست داشتنی” هستند. همچنین ، 15٪ از پاسخ دهندگان “چیزی را که من دوست داشتم” پاسخ دادند. “تا حدودی نامطلوب” 10٪ ، “بسیار نامطلوب” 8٪ است و احتمال کلی آن معادل 10٪ است.

از طرف دیگر ، در مورد نماینده داخلی مک کانل ، فقط 8٪ از پاسخ دهندگان با گرایش به حزب جمهوری خواه آن را “بسیار مطلوب” ارزیابی کردند و 23٪ گفتند “چیزی که من دوست دارم” 25٪ از پاسخ دهندگان گفتند “کمی نامطلوب” “” و 21٪ می گویند “بسیار نامطلوب” و احتمال کلی آن -15٪ است.

با این حال ، پاسخ به این نظرسنجی همچنین شامل جوابی است که می گوید: “من به اندازه کافی نمی توانم پاسخ دهم. در مورد نماینده مک کونال ، فقط 21٪ از پاسخ دهندگان گفتند که آنها از دانش خوبی برخوردار نیستند ، در حالی که نماینده کنگره گرین به 51٪ رسیده است. این بدان معنی است که درجه حسن نیت ممکن است به دلیل عدم آگاهی دقیق نباشد.

با ادعای رئیس جمهور سابق دونالد ترامپ که ادعاهای کلاهبرداری پس از انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در ماه نوامبر گذشته سرانجام منتفی شد ، ظاهر نماینده گرین کنگره ، که پس از تئوری توطئه بحث برانگیز است ، بحث های زیادی را در مورد مسیر آینده حزب جمهوری خواه ایجاد کرده است.

در همین رابطه ، رئیس جمهور مک کانل بیانیه ای به کنگره گرین داد ، گفت: “دروغ های عجیب و غریب و تئوری های توطئه ، سرطان حزب جمهوری خواه و کشور ما است.”

در همین حال ، یک نظرسنجی در همان روز همچنین یک مطالعه در مورد احتمال لیز چنی ، نماینده حزب جمهوری خواه کنگره ، که از لایحه استیضاح دوم رئیس جمهور سابق ترامپ حمایت کرد ، انجام داد. فقط 3٪ از پاسخ دهندگان جمهوری خواه چنی را “بسیار دوست داشتنی” و تنها 11 درصد “تا حدودی دوست داشتنی” ارزیابی کرده اند.

از سوی دیگر ، 24٪ جمهوری خواهان می گویند چنی “بسیار نامطلوب” است و 18٪ می گویند “تا حدودی نامطلوب”. به طور کلی رضایت کلی -28٪ است که نسبت به نماینده کنگره گرین و نماینده مک کونال کمتر است.

علاوه بر این ، 15 درصد از پاسخ دهندگان جمهوری خواه از گرین به عنوان س ofالی که سبزها و سیاه پوستان با دیدگاه آنها مطابقت دارند ، نام بردند. فقط 5٪ پاسخ دهندگان از چنی استناد می کنند. این مطالعه بر روی 2691 بزرگسال در سراسر کشور در تاریخ 1 و 2 انجام شده است.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *