[ad_1]

“انتشار آن صدای Daeron دشوار است” در اطراف Suga

پیوند_انتخابی
[도쿄=AP/뉴시스]در تاریخ 25 ام در توکیو ، ژاپن ، شهروندان نقاب دار از گذرگاه عبور می کنند تا از گسترش کرونا 19 جلوگیری کنند. 2021.01.25.

[서울=뉴시스] خبرنگار کیم یه جین = نظریه دولت ژاپن در مورد تمدید مهلت صدور اعلامیه اضطراری در حال شتاب گرفتن است. این به این دلیل است که وضعیت عفونت با ویروس کرونا ویروس جدید (کرونا 19) در پایتخت توکیو و دیگران. پیشرفت چشمگیری نداشته است.

طبق گزارش NHK در تاریخ 27 ، دولت ژاپن قصد دارد وضعیت عفونت را در سراسر کشور کنترل کرده و روند گسترش آن را بررسی کند.

از زمان اعلام وضعیت اضطراری در 7 این ماه ، تعداد افراد آلوده به تاج 19 در توکیو در روز به تدریج کاهش می یابد.

با این حال ، این نمی تواند به عنوان یک پیشرفت قابل توجه دیده شود و نسبت افراد مسن همچنان بالا است.

دولت ژاپن بر این عقیده است که “در صورت عدم پیشرفت چشمگیر ، اعلامیه باید تمدید شود.”

دولت ژاپن بر این باور است که احتمالاً در آینده تعداد بیماران بیمار جدی افزایش خواهد یافت ، زیرا سیستم بهداشت از تعادل خارج شده و تعداد عفونت ها در سالمندان همچنان افزایش می یابد.

در تاریخ 27 ، TBS که به صورت خصوصی اداره می شود نیز اعلام کرد که نظریه دولت ژاپن درباره طولانی شدن اعلام شرایط اضطراری در حال رشد است.

برای میزبانی بازیهای المپیک و پارالمپیک در توکیو ، که قرار است در ماه ژوئیه برگزار شود ، صداهایی وجود دارد که تعداد افراد آلوده باید توسط استاندارد افزایش اعلامیه اضطراری کاهش یابد.

علاوه بر این ، در تاریخ 26 ام ، تعداد موارد تأیید شده جدید در برخی از دولت های محلی کلانشهرها ، از جمله توکیو ، از روز گذشته به طور قابل توجهی افزایش یافته است. نظرات در مورد نخست وزیر یوشیهیده سوگا در مورد احتمال تمدید بیان شد و گفت: “برداشتن (اعلامیه اضطراری) همانطور که هست دشوار است.”

TBS گفت: برنامه تمدید آن تا پایان فوریه امیدوار کننده ارزیابی شد. مهلت فعلی 7 فوریه است.

یاستوشی نیشیمورا ، مسئول کرونا 19 ، در تاریخ بیست و ششم در کمیته بودجه مجلس نمایندگان حضور یافت و گفت: “من تصمیم نهایی را در مورد تمدید بیانیه فوق العاده در زمان مناسب می گیرم.”

◎ هم اندیشی مطبوعات خبری [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *