[ad_1]

پیوند_انتخابی
[도쿄=AP/뉴시스]نخست وزیر استرالیا اسکات موریسون پیش از ملاقات با نخست وزیر ژاپن یوشیهیده سوگا در هجدهم هجدهم با اقامت نخست وزیر در توکیو ، گارد افتخار را بازرسی کرد. وی در دهه 1930 از دولت چین عذرخواهی کرد ، ژائو لیزون سخنگوی وزارت امور خارجه چین را متهم کرد که در توییتر تصویری جعلی از بریدن گردن یک سرباز استرالیایی را منتشر کرده است. 2020.11.30

[서울=뉴시스] گزارشگر آسوشیتدپرس ، CNBC و ABC استرالیا گزارشگر لی جائه وو = نخست وزیر استرالیا اسکات موریسون و مدیر عامل شرکت ساندار پیچای الفبا در چهارمین نشست آنلاین سازنده ای برای معرفی “کد رسانه جدید” برگزار کردند.

نخست وزیر موریسون آن روز در یک کنفرانس خبری گفت: “من فکر می کنم این یک جلسه سازنده بود.” من فکر می کنم ما بهترین تشویق را برای تشویق مشارکت و پایان گفتگو با گروه رسانه ای استرالیا برای آنها ارسال کردیم.

وی گفت که در مورد پشتیبانی از سرویس جستجوی گوگل استرالیا با مدیر عامل شرکت Pichai صحبت کرده است. نخست وزیر موریسون ، بدون توضیح ، گفت: “آنها قوانین عملیاتی استرالیا را درک کردند.” گوگل به درخواست های آسوشیتدپرس و CNBC برای ارسال نظر پاسخ نداد.

در پیش نویس لایحه مذاکره با رسانه در دسامبر گذشته در کنگره ارائه شد ، دولت استرالیا به شرکت های پلتفرم آنلاین مانند گوگل و فیس بوک اجازه پرداخت هزینه استفاده از محتوای رسانه های استرالیا را به صورت فیدهای خبری یا نتایج جستجو داد. هزینه استفاده توسط طرفین توافق می شود ، اما در صورت عدم موفقیت ، کمیسیونی که توسط دولت استرالیا منصوب می شود باید تصمیم بگیرد.

این لایحه این نگرانی را ایجاد کرده است که گوگل و دیگران می توانند با انحصار تبلیغات استرالیا به رسانه ها حمله کنند. گوگل در حال حاضر 51٪ از تبلیغات آنلاین استرالیا را در اختیار دارد.

گوگل در همان ماه حمایت كرد كه اگر قانون رسانه های استرالیا رسانه های استرالیایی را مجبور به پرداخت هزینه مطالب كند ، سرویس موتور جستجوی خود را در استرالیا متوقف می كند. Google 95٪ بازار جستجوی استرالیا را به خود اختصاص داده است. در آن زمان ، نخست وزیر موریسون گفت استرالیا تسلیم تهدیدها نخواهد شد و برای اجرای قوانین رسانه ای آمادگی نشان داد.

میکروست (MS) ، دومین موتور جستجوی بزرگ استرالیا (3.6٪ سهم) ، چشم به راه دستیابی به بازتابهای منعکس کننده است. مایکروسافت گفته است حتی در صورت اجرای قانون ، بازار استرالیا را ترک نخواهد کرد و اطمینان دارد که این خلا the گوگل را پر خواهد کرد.

علاوه بر این ، جاش فریدنبرگ ، وزیر دارایی استرالیا به رسانه های محلی گفت که وی یک گفتگوی سازنده با مدیر عامل فیس بوک مارک زاکربرگ داشته است. فریدنبرگ ، وزیر دارایی گفت که دولت موضع خود را در مورد قانون رسانه تغییر نمی دهد.

◎ هم اندیشی مطبوعات Newsis [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *