[ad_1]

پیوند_انتخابی
[도쿄=AP/뉴시스] نخست وزیر ژاپن یوشیهیده سوگا در محل اقامت نخست وزیر در 22 در جلسه ستاد کرونا 19 صحبت کرد. 2021.01.25.

[서울=뉴시스]خبرنگار لی جه جون = دفتر سوگا یوشیهید در ژاپن ، که به دلیل تأخیر در پاسخ به عفونت ویروس کرونا (تاج 19) مورد انتقاد قرار گرفته است ، کند شده است.

نیکی شیمبون گزارش داد که در نظرسنجی انجام شده با TV Tokyo در تاریخ 1 ، میزان تایید کابینه Suga 43٪ بود ، که رابطه قوی 42٪ در نظرسنجی قبلی در دسامبر گذشته را نشان می دهد.

طبق نظرسنجی ها ، درصد افراد مردود که پاسخ “حمایت نمی کنند” کابینه با 2 درصد افزایش به 50٪ رسیده است. برای اولین بار ، کابینه Suga از سپتامبر 2020 به 50 درصد رسیده است.

از میان دلایل امتناع ، 55٪ “بدون رهبری” هستند. دلیل این دلیل از ژوئیه 2011 ، در زمان کابینه Naoto Kan (菅 直 人) از 50٪ فراتر رفته است.

دلیل بعدی این امتناع “روش عملکرد دولت و حزب بد است” ، که 37٪ را نشان می دهد. گفته می شود که انتقاد از پاسخ دیرهنگام کرونا 19 تاثیری داشته است.

این بالاترین س sinceال از فوریه سال گذشته بود ، زمانی که همین س ofال از 61٪ اقدامات دولت “ژاپن” نسبت به “نرخ ندهید” علیه کرونا 19 پرسیده شد. “نرخ” همچنان در 33٪ بود.

در مورد وضعیت اضطراری ، که مهلت آن 7 ژانویه است ، 45٪ از پاسخ دهندگان گفتند: “تمام مناطق در نظر گرفته شده باید گسترش یابد” و “باید به مناطق خاصی گسترش یابد که عفونت همچنان گسترش می یابد.” “تئوری توسعه” ترکیبی 90٪ است.

فقط 6٪ از پاسخ دهندگان گفتند که “اعلامیه های اضطراری باید در همه مناطق لغو شود”.

در مورد زمان صدور شرایط اضطراری ، 79٪ می گویند که خیلی دیر است. 14٪ گفته اند كه “مناسب” است و 5٪ گفته اند “نبايد اعلام شود”.

در صورت تأیید حزب ، LDP 44٪ و حزب دموکراتیک قانون اساسی 9٪ است. این تقریباً همان سطح دسامبر سال گذشته است که به ترتیب 42 و 9 درصد بود. گروه های غیرحزبی بدون حزب پشتیبانی کننده 3 درصد کاهش یافته و به 30 درصد رسیده اند.

تحقیقات توسط Nikkei Research در تاریخ 29 تا 31 ژانویه از طریق تلفن برای مردان و زنان بالای 18 سال در ژاپن با استفاده از روش تعداد تصادفی (RDD) ، از جمله تلفن های همراه انجام شد. پس از دریافت 1014 پاسخ ، میزان پاسخ 46.8٪ بود.

همدردی مطبوعات مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *