[ad_1]

طرح احداث خط لوله انتقال گاز یونان و بلغارستان
پیمان مجمع گاز مدیترانه شرقی (EMGF) نیز توسط شورای ملی تصویب شد

پیوند_انتخابی
[동지중해·=AP/뉴시스] ترکیه و یونان که بر سر مرز دریای مدیترانه شرقی و توسعه منابع با یکدیگر اختلاف دارند ، در دهم (به وقت محلی) در مقر سازمان پیمان آتلانتیک شمالی (ناتو) مذاکره خواهند کرد. عکس ارائه شده توسط وزارت دفاع یونان در تاریخ 31 آگوست ، نشان می دهد که چهار کشور از یونان ، ایتالیا ، قبرس و فرانسه در حال انجام تمرینات نظامی مشترک در مدیترانه شرقی هستند. 2020.09.08

[서울=뉴시스] خبرنگار چا می ری = خبرگزاری دولتی یونان AMNA گزارش داد كه پارلمان یونان لایحه ای را در تاریخ 26 ام (به وقت محلی) به تصویب رساند كه اجازه می دهد خط لوله گاز یونان و بلغارستان و انجمن گاز اصلی مدیترانه شرقی (EMGF) را احداث كند. .

این لایحه با تأیید حزب حاکم دموکرات جدید و هر دو حزب مخالف به آرامی تصویب شد.

از آنجا که بلغارستان قبلاً توافق نامه همکاری IGB با یونان را تصویب کرده است ، ساخت خطوط لوله گاز مستقیم و زنجیره های تأمین بین یونان و بلغارستان با سرعت بالایی در حال انجام است.

AMNA گزارش داد ، طرح خط لوله در حال انجام است ، بنابراین حدود 52٪ از مراحل کار کامل است و تا پایان سال 2021 تکمیل می شود. این را وزیر محیط زیست و انرژی Costas Screas به شورای ملی گزارش داد.

پروژه IGB در آینده یونان را به یک بندر تأمین گاز طبیعی در بازار اروپا تبدیل خواهد کرد تا منابع انرژی را متنوع کند. اسکراکاس گفت ، بر این اساس ، وضعیت ژئوپلیتیک یونان بیشتر افزایش خواهد یافت.

این خط لوله همچنین به خط لوله Trans-Adriatic Pipeline (TAP) ، که از آذربایجان به یونان از طریق یونان منتقل می شود ، و به مخزن دریایی الکساندروپولیس در شمال یونان متصل است.

با تشکر از EMGF که توسط مجلس یونان در تاریخ 26 ام تصویب شد ، وزارت محیط زیست و انرژی توضیح داد که این پنجمین کشور تصویب کننده مسیح در آینده خواهد بود.

وی گفت ، هدف از این گردهمایی فراهم آوردن امکان تأمین انرژی در اروپای شرقی به مناطق وسیعتر با قیمت رقابتی تر است.

مجمع گاز مدیترانه شرقی نوعی اتحاد انرژی است ، سازمانی بین المللی که ژانویه گذشته توسط یونان ، قبرس ، مصر ، اسرائیل ، ایتالیا ، اردن و فلسطین تأسیس شد.

دفتر مرکزی این دفتر در قاهره است و وزارت انرژی یونان در بیانیه مطبوعاتی گفت هر کشوری که به دنبال منافع مشترک است حق عضویت دارد.

کمیسیون اروپا و امارات متحده عربی قبلاً تمایل خود را برای شرکت به عنوان ناظر نشان داده اند و ایالات متحده نیز در 13 ژانویه درخواست شرکت به عنوان ناظر را داده است.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *