[ad_1]

عفونت جهش یافته انگلیس به 196 افزایش یافت

پیوند_انتخابی
[앙카라=AP/뉴시스]در روز 24 (به وقت محلی) ، شهروندانی که مواد غذایی خریداری می کردند با اسکوترهای برقی حرکت می کردند در حالی که یک ممنوعیت رفت و برگشت دو روزه برقرار بود تا از شیوع کرونا 19 در آنکارا ، ترکیه جلوگیری کند. 2021.1.25.

[서울=뉴시스] گزارشگر شین یونگ برنده شد = در ترکیه ، خبرگزاری دولتی آنادولو در تاریخ سوم (به وقت محلی) گزارش داد که جهش جدیدی در عفونت ویروس کرونا (کرونا 19) برای اولین بار در برزیل و آفریقای جنوبی کشف شده است.

وزیر بهداشت ترکیه ، Fahretin Koza در همان روز اعلام کرد که دو مرد از آفریقای جنوبی جهش یافته اند و یک بیمار از برزیل.

به دنبال جهش های صورت گرفته از پادشاهی متحده ، موارد جهش در آفریقای جنوبی و برزیل نیز برای اولین بار تأیید شد.

وزیر کوزا گفت ، “جهش های خطرناک بدون مرز در حال گسترش است. در حال حاضر 196 مورد جهش از انگلستان وجود دارد.”

وی گفت: عفونت های ویروسی جهش یافته جدید تأیید شده و موارد عفونت در حال افزایش است. ما به مبارزه بدون مصالحه در اقدامات پاسخ ادامه خواهیم داد. “

ترکیه در اواخر ماه گذشته پس از شیوع ویروس جهش یافته بسیار مسری پروازهای خود را به برزیل ، دانمارک و آفریقای جنوبی متوقف کرد.

براساس وزارت بهداشت ترکیه ، در ترکیه 1010 مورد جدید تاج 19 و 117 مورد مرگ اضافی وجود دارد. 2.51079 مورد تجمعی تأیید شده و 26354 مرگ تجمعی وجود دارد.

این واکسن در 2.4 میلیون نفر یک دوز دریافت کرده است. بعد از انجام آزمایشات ایمنی اضافی ، دو دوز بالای 65 سال برنامه ریزی شده است. ترکیه واکسن چینی Synovac را تجویز می کند.

◎ اخبار هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *