[ad_1]

واکسیناسیون از روز چهاردهم برای کارکنان مراقبت های بهداشتی و افراد پر خطر آغاز می شود

پیوند_انتخابی
[이스탄불(터키)=AP/뉴시스]در 21 دسامبر سال 2020 ، در بیمارستان آشیبادم در استانبول ، ترکیه ، یک پرستار واکسن جدیدی را علیه عفونت ویروس کرونا (کرونا 19) از سینووک چین تزریق کرد که در حال انجام آزمایش بالینی فاز 3 است. ترکیه استفاده اضطراری از واکسن جدید ویروس کرونا (Corona 19) را که توسط شرکت داروسازی چینی Synovac Biotech در سیزدهم (به وقت محلی) تولید شده است ، تصویب کرد و زمینه را برای شروع واکسیناسیون در ترکیه فراهم می کند ، این کار با کارمندان بهداشت و سایر افراد در معرض خطر آغاز می شود. . 2021.1.13

[앙카라(터키)=AP/뉴시스]خبرنگار یو سه جین = ترکیه استفاده اضطراری از واکسن ویروس کرونا را تصویب می کند (کرونا 19) ، تولید شده توسط شرکت دارویی چینی Synovac Biotech در سیزدهم (به وقت محلی) ، با شروع کار با پزشکان و سایر افراد در معرض خطر برای شروع واکسیناسیون از ترکیه جاده را باز کنید.

اداره داروها و تجهیزات پزشکی ترکیه ، تنظیم کننده بهداشت ، گفت که استفاده اضطراری از واکسن Synovac را در نتیجه آزمایش 14 روزه تأیید کرده است.

وزیر بهداشت پرتین کوکا گفت که او و اعضای کمیته مشاوران علمی ترکیه اولین واکسن های خود را در اواخر سیزدهم دریافت می کنند. کوکا افزود ، برنامه واکسیناسیون از روز 14 آغاز می شود ، با کارگران پزشکی آغاز می شود.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوزیس [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *