[ad_1]

پیوند_انتخابی
[앤드루 공군기지=AP/뉴시스] رسانه های آمریكایی در نوزدهم (به وقت محلی) گزارش دادند كه دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریكا ، استیو بانانا ، استراتژیست ارشد سابق كاخ سفید ، كه “دریاسالار” خود لقب گرفته است ، را در لیست عفو های اساسی قرار داده است كه مدت كوتاهی قبل اعلام خواهد شد. بازنشستگی. عکس ، رئیس جمهور ترامپ را نشان می دهد که قبل از سوار شدن به هواپیمای ریاست جمهوری در پایگاه نیروی هوایی اندرو در روز دوازدهم ، با خبرنگاران صحبت می کند. 2021.01.20.

[서울=뉴시스] خبرنگار جوان: دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریكا ، استیو بانانا ، استراتژیست سابق كاخ سفید را كه “شاخص” وی خوانده شده است ، در لیست عفو بزرگ اعلام كرد كه درست قبل از بازنشستگی اعلام خواهد شد.

سی.ان.ان در نوزدهم (به وقت محلی) گزارش داد كه پرزیدنت ترامپ تصمیم گرفته است بانون را پس از بازبینی در آخرین لحظه با كارمندان خود ، بخشود.

روز قبل ، نیویورک تایمز (NYT) با استناد به منابع گزارش داد که بانون از لیست حدود 100 مورد بخشودگی خارج شده است ، اما به نظر می رسد رئیس جمهور ترامپ یک فشار شدید را دنبال کرده است.

در آگوست سال گذشته ، بانون به کارزاری متقلبانه برای جمع آوری پول برای ایجاد سد مرزی مکزیک متهم شد. مشخص شد که بانون بیش از 1 میلیون دلار (حدود 1 میلیارد دلار) از کمپین جمع آوری کمک مالی درآمد کسب کرده است که بخشی از آنها برای تأمین هزینه های شخصی استفاده شده است.

بانون ، که در انتخابات شماره یک ترامپ سهیم بود ، تا همین اواخر همچنان به او وفاداری نشان می دهد.

در روز پنجم ، یک روز قبل از حمله کنگره در واشنگتن ، او با گفتن “فردا همه چیز ناپدید می شود” طرفداران پادکست خود را تحریک کرد.

سخنگوی کاخ سفید به CNN گفت که “پرزیدنت ترامپ و بانون در هفته های اخیر با یکدیگر ارتباط داشته اند.” با این حال ، این مقام رسمی تأکید کرد که تا زمانی که پرزیدنت ترامپ آن را امضا نکرد ، این بخشودگی مسئله تایید شده ای نبود.

در لیست بخشش ها ، لیپ وین ، خواننده رپ ، که به داشتن اسلحه گرم متهم شده بود ، و رئیس سابق ایالت نیویورک ، شلدون سیلور ، متهم به رشوه خواری ، وجود داشت.

◎ همدردی مطبوعات Newsis [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *