[ad_1]

مارین وان را به پایگاه نیروی هوایی برسانید
آخرین سخنرانی برای رئیس جمهور برنامه ریزی شده است

پیوند_انتخابی
[워싱턴=AP/뉴시스] در بیستم (به وقت محلی) ، ساعاتی قبل از مراسم تحلیف جو بایدن ، رئیس جمهور ایالات متحده ، دونالد ترامپ رئیس جمهور و بانوی اول ملانیا قبل از سوار شدن به هواپیمای خصوصی Sea Garden در مقابل خبرنگاران ایستادند. 2021.01.20.

[서울=뉴시스] در 20 ام (به وقت محلی) ، دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا کاخ سفید را ترک کرد و چند ساعت قبل از مراسم تحلیف جو بایدن ، رئیس جمهور ایالات متحده ، به پایگاه هوایی اندروز رسید.

به گزارش آسوشیتدپرس و سی.ان.ان ، آن روز رئیس جمهور ترامپ و بانوی اول او ، ملانیا ، سوار بر تفنگداران دریایی ، یک هلی کوپتر ریاست جمهوری که هدف آن پایگاه هوایی اندروز بود ، قرار گرفتند. این آخرین بارگذاری به عنوان رئیس جمهور در Marine One است.

پرزیدنت ترامپ قبل از سوار شدن به هواپیما به خبرنگاران در South Meadow کاخ سفید گفت: “این یک افتخار بزرگ بود. این یک افتخار مادام العمر بود.”

وی گفت: “(آمریكا) بزرگترین مردم جهان ، بزرگترین جایگاه جهان است.” “ما به موفقیت های زیادی دست یافته ایم.”

مراسم خداحافظی رئیس جمهور ترامپ در پایگاه نیروی هوایی اندروز در حال برگزاری است. در اینجا ، رئیس جمهور ترامپ آخرین سخنرانی خود را به عنوان رئیس جمهور انجام خواهد داد.

رئیس جمهور ترامپ سپس به فلوریدا نقل مکان کرد ، جایی که مالک تفریحگاه مراکش است.

همانطور که قبلاً اعلام شده بود ، رئیس جمهور ترامپ در مراسم تحلیف بایدن منتخب غایب است. برای اولین بار از دهه 1800 ، عدم توانایی رئیس جمهور آمریکا در شرکت در مراسم تحلیف رئیس جمهور بعدی در تاریخ مدرن تقریباً بی سابقه است.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز نیوز@newsis.com

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.