[ad_1]

آخرین سخنرانی به عنوان رئیس جمهور
“من همیشه برای تو خواهم جنگ”
او مراسم افتتاحیه را از دست داد و به فلوریدا رفت

پیوند_انتخابی
[워싱턴=AP/뉴시스] در بیستم (به وقت محلی) ، ساعاتی قبل از مراسم تحلیف جو بایدن ، رئیس جمهور ایالات متحده ، دونالد ترامپ رئیس جمهور و بانوی اول ملانیا قبل از سوار شدن به هواپیمای خصوصی Sea Garden در مقابل خبرنگاران ایستادند. 2021.01.20.

[서울=뉴시스] خبرنگار Nambit-nara = در 20 ام (به وقت محلی) ، دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا ، چند ساعت قبل از مراسم تحلیف جو بایدن ، رئیس جمهور آمریکا ، کاخ سفید را ترک کرد.

به گزارش آسوشیتدپرس و سی.ان.ان ، آن روز رئیس جمهور ترامپ و بانوی اول او ، ملانیا ، سوار بر تفنگداران دریایی ، یک هلی کوپتر ریاست جمهوری که هدف آن پایگاه هوایی اندروز بود ، قرار گرفتند. این آخرین بارگذاری به عنوان رئیس جمهور در Marine One است.

کودکانی مانند ایوانکا ترامپ ، دختر ارشد که در تمام دوران مسئولیت خود در کاخ سفید نفوذ داشت ، با هم سوار نمی شدند.

پرزیدنت ترامپ قبل از سوار شدن به هواپیما به خبرنگاران در South Meadow کاخ سفید گفت: “این یک افتخار بزرگ بود. این یک افتخار مادام العمر بود.”

وی گفت: “(آمریكا) بزرگترین مردم جهان ، بزرگترین جایگاه جهان است.” “ما به موفقیت های زیادی دست یافته ایم.”

رئیس جمهور ترامپ سخنان اختتامیه خود را به عنوان رئیس جمهور در پایگاه نیروی هوایی اندروز ، جایی که مراسم وداع در آن برگزار شد ، ایراد کرد.

پرزیدنت ترامپ خانواده اش را به خاطر کارهای بزرگ تحسین کرد.

وی گفت: “مردم نمی دانند که این خانواده چقدر سخت کار کرده است. آنها می توانستند زندگی راحت تری داشته باشند ، اما آنها فقط یک کار خارق العاده انجام دادند.”

وی همچنین ملانیا را چنین توصیف کرد: “زنی بسیار زیبا و دارای زیبایی و وقار.”

وی همچنین به جمعیت و خانواده گفت: “من همیشه برای شما می جنگم.”

وی افزود: “من خواهم دید و گوش خواهم داد.” “آینده این کشور نمی تواند بهتر از آن باشد.”

وی گفت: “من برای دولت جدید آرزوی موفقیت و موفقیت دارم.” “من فکر می کنم آنها بسیار موفق خواهند بود. آنها پایه ای برای انجام کاری بسیار عالی دارند.” نام بایدن مستقیماً ذکر نشده بود.

ملانیا گفت: “افتخار بزرگی برای من بود که بانوی اول شما هستم. من از عشق و حمایت شما سپاسگزارم.” “خداوند این کشور زیبا را برکت خواهد داد.”

وقتی ملانیا کار خود را تمام کرد ، پرزیدنت ترامپ دوباره میکروفون را گرفت و گفت: “چه چیز دیگری می توانم بگویم؟ کار خوب عزیزم.”

رئیس جمهور ترامپ سپس به فلوریدا نقل مکان کرد ، جایی که مالک تفریحگاه مراکش است.

همانطور که قبلاً اعلام شده بود ، رئیس جمهور ترامپ در مراسم تحلیف بایدن منتخب غایب است. برای اولین بار از دهه 1800 ، عدم توانایی رئیس جمهور آمریکا در شرکت در مراسم تحلیف رئیس جمهور بعدی در تاریخ مدرن تقریباً بی سابقه است.

وقتی بایدن ظهر کار خود را آغاز می کند ، رئیس جمهور ترامپ رئیس جمهور سابق می شود.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز نیوز@newsis.com

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *