[ad_1]

آخرین سخنرانی به عنوان رئیس جمهور
“من همیشه برای تو خواهم جنگ”
بدون افتتاحیه ، فلوریدا

پیوند_انتخابی
[메릴랜드=AP/뉴시스] دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریكا و بانوی اول ملانیا قبل از سوار شدن به نیروی هوایی یك در پایگاه نیروی هوایی اندروز در مریلند در 20 ام (به وقت محلی) رئیس جمهور ترامپ ساعاتی قبل از آغاز به كار جو بایدن ، رئیس جمهور منتخب كاخ سفید را ترك كرد. 2021.01.20.

[서울=뉴시스] خبرنگار Nambit-nara = در 20 ام (به وقت محلی) ، دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا ، چند ساعت قبل از مراسم تحلیف جو بایدن ، رئیس جمهور آمریکا ، کاخ سفید را ترک کرد.

به گزارش آسوشیتدپرس و سی.ان.ان ، آن روز رئیس جمهور ترامپ و بانوی اول او ، ملانیا ، سوار بر تفنگداران دریایی ، یک هلی کوپتر ریاست جمهوری که هدف آن پایگاه هوایی اندروز بود ، قرار گرفتند. این آخرین بارگذاری به عنوان رئیس جمهور در Marine One است.

کودکانی مانند ایوانکا ترامپ ، دختر ارشد که در تمام دوران مسئولیت خود در کاخ سفید نفوذ داشت ، با هم سوار نمی شدند.

پرزیدنت ترامپ قبل از سوار شدن به هواپیما به خبرنگاران در South Meadow کاخ سفید گفت: “این یک افتخار بزرگ بود. این یک افتخار مادام العمر بود.”

وی گفت: “(آمریكا) بزرگترین مردم جهان ، بزرگترین جایگاه جهان است.” “ما به موفقیت های زیادی دست یافته ایم.”

رئیس جمهور ترامپ سخنان اختتامیه خود را به عنوان رئیس جمهور در پایگاه نیروی هوایی اندروز ، جایی که مراسم وداع در آن برگزار شد ، ایراد کرد.

پرزیدنت ترامپ خانواده اش را به خاطر کارهای بزرگ تحسین کرد.

وی گفت: “مردم نمی دانند که این خانواده چقدر سخت کار کرده است. آنها می توانستند زندگی راحت تری داشته باشند ، اما آنها فقط یک کار خارق العاده انجام دادند.”

وی همچنین ملانیا را چنین توصیف کرد: “زنی بسیار زیبا و دارای زیبایی و وقار.”

وی همچنین به جمعیت و خانواده گفت: “من همیشه برای شما می جنگم.”

وی افزود: “من خواهم دید و گوش خواهم داد.” “آینده این کشور نمی تواند بهتر از آن باشد.”

وی گفت: “من برای دولت جدید آرزوی موفقیت و موفقیت دارم.” “من فکر می کنم آنها بسیار موفق خواهند بود. آنها پایه ای برای انجام کاری بسیار عالی دارند.” نام بایدن مستقیماً ذکر نشده بود.

ملانیا گفت: “افتخار بزرگی برای من بود که بانوی اول شما هستم. من از عشق و حمایت شما سپاسگزارم.” “خداوند این کشور زیبا را برکت خواهد داد.”

وقتی ملانیا کار خود را تمام کرد ، پرزیدنت ترامپ دوباره میکروفون را گرفت و گفت: “چه چیز دیگری می توانم بگویم؟ کار خوب عزیزم.”

پیوند_انتخابی
[메릴랜드=AP/뉴시스] رئیس جمهور آمریکا دونالد ترامپ و بانوی اول ملانیا در مراسم خداحافظی در پایگاه هوایی اندروز در مریلند در 20 ام (به وقت محلی) شرکت کردند. 2021.01.20.

رئیس جمهور و خانم ترامپ سپس سوار یک هواپیمای خصوصی نیروی هوایی وان شدند. CNN گزارش داد آخرین چیزی که رئیس جمهور ترامپ قبل از سوار شدن به هواپیما گفت “من به زودی شما را می بینم”.

هنگامی که Air Force One بلند شد ، “My Way” ساخته Frank Sinatra مانند موسیقی پس زمینه به نظر می رسید. مقصد ایالت فلوریدا ، محل اقامتگاه مراکش ، متعلق به رئیس جمهور ترامپ است.

همانطور که قبلاً اعلام شده بود ، رئیس جمهور ترامپ در مراسم تحلیف بایدن منتخب غایب است. برای اولین بار از دهه 1800 ، عدم توانایی رئیس جمهور آمریکا در شرکت در مراسم تحلیف رئیس جمهور بعدی در تاریخ مدرن تقریباً بی سابقه است.

روسای جمهور خارج از کشور معمولاً پس از شرکت در مراسم افتتاحیه ، واشنگتن را با پروازی به نام مأموریت ویژه هوایی ترک می کردند. رئیس جمهور سابق و چهل و چهارمین رئیس جمهور ایالات متحده ، رئیس جمهور پیشین باراک اوباما ، واشنگتن را با پروازی به نام “مأموریت ویژه هواپیمایی 44” ترک کرد.

اما در مورد رئیس جمهور ترامپ ، او قبل از مراسم تحلیف از کاخ سفید شروع به کار کرد. CNN گفت ، به همین دلیل رئیس جمهور ترامپ در طول پرواز خود به فلوریدا رئیس جمهور بوده است. وقتی بایدن ظهر کار خود را آغاز می کند ، رئیس جمهور ترامپ رئیس جمهور سابق می شود.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز نیوز@newsis.com

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *