[ad_1]

هشدار برای بزرگترین اتحادیه سرگرمی و رسانه های آمریکا (SAG-AFTRA)
نامه استعفا همچنان خود را مطرح می کند ، مانند ذکر “اخبار جعلی CNN”

پیوند_انتخابی
[워싱턴=AP/뉴시스]دونالد ترامپ ، رئیس جمهور اسبق آمریکا هنگام سوار شدن به بالگرد ریاست جمهوری Sea Garden برای حرکت از کاخ سفید کاخ جنوبی به سمت ویلا در مراکش ، دست تکان داد فلوریدا ترامپ دو وکیل جدید را در 31 سالگی به تیم دفاعی خود منصوب کرد ، یک روز پس از وکلای مدافع وی در جریان استیضاح در سنا که از این هفته آغاز شد استعفا داد. 2021.1.2.1

[서울=뉴시스] گزارشگر Cha Mi-rye = دونالد ترامپ رئیس جمهور سابق ایالات متحده در چهارم (به وقت محلی) اعلام كرد كه بزرگترین صنعت سرگرمی آمریكا ، بزرگترین اتحادیه صنفی اتحادیه های رادیویی تلویزیون فیلم (SAG-AFTRA) ، مجبور به استعفا از گروه بعد از هشدار رد صلاحیت

ترامپ در نامه استعفا به SAG-AFTRA نوشت: “مهم نیست!” (چه کسی به این مهم است!) ، حتی اگر می دانست که کمیسیون انضباطی اتحادیه می تواند عضویت وی را از او سلب کند.

وی در نامه نوشت: “من دیگر نمی خواهم با اتحادیه شما تماس بگیرم ، بنابراین این نامه اعلامیه ای است كه من بلافاصله از SAG-AFTRA خارج می شوم. شما برای من كاری نكرده اید.”

SAG-AFTRA بزرگترین صنعت سرگرمی و رسانه در ایالات متحده با بازیگران تلویزیون ، روزنامه نگاران ، مجریان و مجریان رادیو ، تکنسین های صدا ، خوانندگان ، صداپیشگان ، اپراتورهای وبلاگ اینترنتی ، مدل های مد و سایر متخصصان رسانه است. این یک اتحادیه صنفی است.

ترامپ در نامه استعفا خود نام حرفه خود را در سینما و تلویزیون ذکر کرده است. “او گفت ، او ستایش کرد.

SAG-AFTRA سپس SAG-AFTRA را متهم کرد که برای اعضای خود بسیار کم کار کرده و گفته است: “با من کاری نکن ، کمک مالی دریافت کن و سیاست ها یا ایده های خطرناک غیرآمریکایی را تبلیغ کن.”

نامه استعفا از طرف ترامپ ، عضو گروه 1989 ، بلافاصله به تنها دو کلمه گروه “متشکرم” پاسخ داد.

هیئت مدیره ملی SAG-AFTRA ماه گذشته جلسه فوق العاده ویژه ای تشکیل داد و تصمیم گرفت موضوع را به “دلایل معتبر” مبنی بر نقض منشور اتحادیه رئیس جمهور سابق ، به کمیته انضباطی SAG-AFTRA ارجاع دهد.

دلیل این اقدام انضباطی این است که ترامپ ، که اکنون شغل سابق است ، در ترویج حمله خشونت آمیز به پایتخت در 6 ژانویه نقش داشت “، که منجر به اطلاعات غلط بی اساس و تحریک بی پروا شد که امنیت بسیاری از اعضا ، به ویژه خبرنگاران و کارگران رسانه ای مرتبط. “

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *