[ad_1]

جدایی عملاً از حزب جمهوری خواه … به نظر می رسد منجر به واکنش شدید در حزب شود

پیوند_انتخابی
[알라모=AP/뉴시스]دونالد ترامپ ، رئیس جمهور ایالات متحده در مانع مرزی مکزیک در آلامو ، تگزاس در روز دوازدهم سخنرانی کرد. وال استریت ژورنال (WSJ) در نوزدهم (به وقت محلی) گزارش داد که رئیس جمهور ترامپ اخیراً درباره ایجاد یک حزب جدید با دستیارانش بحث کرده است. 2021.01.20.

[서울=뉴시스] خبرنگار جوان: روزنامه وال استریت ژورنال (WSJ) در نوزدهم (به وقت محلی) گزارش داد كه دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریكا ، كه در آستانه بازنشستگی است ، در مورد ایجاد حزب جدید با دستیاران خود بحث می كند.

وی باید برای استفاده از نفوذ سیاسی خود حتی پس از خروج از کاخ سفید نیز طرحی را طراحی کند.

یک منبع گفت: “پرزیدنت ترامپ هفته گذشته چندین دستیار را برای بحث در مورد دستیابی به مقام خود جمع کرد” و “ما می خواستیم نام حزب را به عنوان” حزب میهنی “بسازیم.

پس از حمله کنگره به ششم ، حزب جمهوری خواه و رئیس جمهور ترامپ عملاً از هم جدا شدند. میچ مک کانل رهبر جمهوری خواه سنا نیز از رئیس جمهور ترامپ به دلیل تشویق معترضین انتقاد کرد.

WSJ گفت که مشخص نیست اراده رئیس جمهور ترامپ برای تأسیس آن چقدر جدی است. رئیس جمهور ترامپ ، تاجر سابق ، با سیاست های حزب آشنا نیست. وی حتی تا انتخابات ریاست جمهوری سال 2016 حتی به شدت درگیر سیاست جمهوریخواهان نبود.

اما رسانه های کنگره در هیل گفتند که تأثیر پرزیدنت ترامپ در میان طرفداران جمهوری خواه همچنان قابل توجه است و بنیانگذاری وی احتمالاً مخالفت قابل توجه رهبری جمهوری خواه را برانگیخت.

کاخ سفید در مورد این گزارش چیز خاصی نگفت.

در مورد اقدامات رئیس جمهور ترامپ پس از بازنشستگی ، رسانه های آمریکایی احتمالات مختلفی را گزارش کردند.

واشنگتن پست (WP) در شانزدهم گزارش داد که انتظار می رود رئیس جمهور ترامپ برای حفظ نفوذ در حزب جمهوری خواه یا حمایت از سیاست های خانواده اش در آینده با خانواده اش در فلوریدا زندگی کند ، جایی که تعداد زیادی طرفدار دارد.

فلوریدا گفت رئیس جمهور ترامپ و خانواده اش اساس برنامه های آینده خواهند بود.

◎ همدردی مطبوعات Newsis [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *