[ad_1]

چین و ایران هنوز ممنوع هستند … “عدم شفافیت”
سخنگوی بایدن “ما قصد داریم مقررات را تشدید کنیم”

پیوند_انتخابی
[뉴욕=AP/뉴시스] در تاریخ 25 نوامبر سال گذشته (به وقت محلی) ، مسافری در فرودگاه لاگاردیا در نیویورک ، ایالات متحده قدم می زد ، در حالی که ویروس کرونا ویروس جدید گزارش شده بود (کرونا 19). 2021.01.19.

[서울=뉴시스] در هجدهم (به وقت محلی) ، دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریكا ، ممنوعیت ورود به اروپا ، انگلیس و برزیل را كه در مورد عفونت ویروس كرونا جدید اعمال شده بود (Corona 19) لغو كرد. ورود از چین و ایران همچنان ممنوع است.

رئیس جمهور منتخب جو بایدن ، که دو روز بعد روی کار می آید ، اعتراض می کند که هنوز زمان رفع ممنوعیت خارجی ها نرسیده است.

براساس وب سایت کاخ سفید ، رئیس جمهور ترامپ آن روز با حکمی چنین بیانیه ای را بیان کرد.

پرزیدنت ترامپ توضیح داد که وی از وزیر بهداشت و بهزیستی برای ادامه ، اصلاح یا پایان دادن به محدودیت های اعمال شده از قبل درخواست کرده است.

وزیر بهداشت اظهار داشت که اقدامات اضافی اخیر انجام شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها (CDC) به جلوگیری از شیوع ویروس توسط مسافران هوایی از منطقه شینگن (26 مرز مشترک با کشورهای اروپایی) ، انگلیس ، ایرلند و برزیل کمک می کند. .

CDC در تاریخ 12th گفت که هر کسی که از خارج از ایالات متحده وارد ایالات متحده می شود از نظر Corona 19 منفی است یا در یک سند از Corona 19 بهبود می یابد آمریکایی ها نیز از این قاعده مستثنی نیستند. این دستور از تاریخ بیست و ششم اجرا می شود.

با اقدامات دقیق تر ، آنها تصمیم گرفتند اجازه ورود از کشور را بدهند.

با این حال رئیس جمهور ترامپ گفته است که به چین و ایران نمی توان اعتماد کرد.

رئیس جمهور ترامپ این کشورها را به “عدم همکاری مکرر با مقامات بهداشت عمومی ایالات متحده و عدم اشتراک به موقع اطلاعات دقیق در مورد شیوع” متهم کرده است.

در همان زمان ، وی گفت: “من به دلیل” عدم شفافیت و عدم همکاری با ایالات متحده در مقابله با بیماری همه گیر (همه گیر جهانی)) در انجام دستورات CDC شک دارم.

جن ساکی که از سوی بایدن به عنوان اولین سخنگوی کاخ سفید معرفی شده بود ، بلافاصله پس از اعلام این خبر از طریق توییتر تکذیب کرد.

“همه گیری در حال بدتر شدن است و ویروس های جهش یافته مسری در سراسر جهان ظاهر می شوند.” زمان رفع محدودیت های سفر بین المللی نیست. “

وی گفت: “طبق توصیه تیم پزشکی ما ، دولت قصد ندارد این محدودیت ها را در تاریخ 26 لغو کند.” “در حقیقت ، ما قصد داریم اقدامات بهداشت عمومی مربوط به سفرهای بین المللی را برای تسهیل گسترش سلاح های هسته ای بیشتر تقویت کنیم.”

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز نیوز@newsis.com

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *