[ad_1]

لغو جزئی دستور اداری صادر شده برای جلوگیری از COVID-19
“چین و ایران در مورد اطلاعات مربوط به تاج اطمینان ندارند. هیچ همکاری با ایالات متحده وجود ندارد.”

پیوند_انتخابی
[앤드루 공군기지=AP/뉴시스]دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا قبل از سوار شدن به هواپیمای ریاست جمهوری در پایگاه نیروی هوایی اندرو در 12 (به وقت محلی) با خبرنگاران صحبت کرد. 2021.1.12.

[피닉스( 미 애리조나주)= AP/뉴시스] گزارشگر Cha Mi-rye = رئیس جمهور آمریكا دونالد ترامپ در هجدهم (به وقت محلی) اعلام كرد كه ممنوعیت سفر به اروپا و برزیل برای مبارزه با كرونا 19 در 26 ژانویه صادر شد. با این حال ، او گفت که ممنوعیت سفر به چین و ایران همان است.

تعیین پرزیدنت ترامپ از کشورها به عنوان سفر محدود اقدامی برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا از آن کشورها به ایالات متحده در روزهای ابتدایی شیوع بیماری تاج 19 بود.

پایان این محدودیت در تاریخ 26 ژانویه این است که مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری های ایالات متحده (CDC) ، از آن روز به بعد ، کلیه مسافران ورودی به ایالات متحده را ملزم می کنند که آزمایش تشخیصی Crown 19 را در عرض 3 روز انجام دهند. قبل از پرواز و ارائه گواهی منفی به این دلیل است که سیستم پیاده سازی شده است.

ترامپ درباره دلایل حفظ محدودیت های چین و ایران گفت: “آنها فاقد شفافیت هستند و همیشه در مبارزه با کرونا 19 با ایالات متحده همکاری نکرده اند.”

جو بایدن ، رئیس جمهور منتخب ایالات متحده هنوز طرحی در مورد چگونگی محدود کردن سفرهای بین المللی ارائه نداده است.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *