[ad_1]

مقامات دولت ترامپ احتمالاً بلافاصله لابی می کنند

پیوند_انتخابی
[아나폴리스=AP/뉴시스]دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا قبل از سوار شدن به هواپیمای خصوصی نیروی هوایی یک ، روز 20 (به وقت محلی) در پایگاه نیروی هوایی اندروز در مریلند سخنرانی خداحافظی کرد. رئیس جمهور ترامپ به همراه همسرش ملانیا در حال عزیمت به استراحتگاهی در مراکش ، فلوریدا است. 2021.01.20.

[서울=뉴시스] گزارشگر كیم ی جین = دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریكا ، دستورالعمل را لغو كرد ، از جمله ممنوعیت پنج ساله لابی توسط كارمندان سابق درست قبل از بازنشستگی.

به گزارش سی ان ان و مجله فوربس در تاریخ 20 ام (به وقت محلی) ، رئیس جمهور ترامپ در پایان بازنشستگی یک دستور اجرایی را لغو کرد ، از جمله ممنوعیت 5 ساله لابی توسط کارمندان دولت سابق و ممنوعیت مادام العمر لابی برای دولت های خارجی.

پرزیدنت ترامپ هشت روز پس از روی کار آمدن ، یک فرمان اجرایی “تعهدات اخلاقی افسران شعب اجرایی” را امضا کرد. این بخشی از تعهد بود.

وی با اجرای فرمان اجرایی ، از منع دو ساله باراک اوباما ، رئیس جمهور پیشین در لابی گری توسط مقامات دولت سابق ، نقص و ناکافی انتقاد کرد.

با این حال ، هنگامی که رئیس جمهور ترامپ فرمان اجرایی را برداشته ، مقامات دولت ترامپ می توانند بلافاصله لابی کنند.

در همین حال ، رئیس جمهور ترامپ به همراه ملانیا ، همسر اول خود ، کاخ سفید را ترک کرده است. ما سوار مارین وان شدیم ، یک هلی کوپتر اختصاص داده شده به رئیس جمهور که به پایگاه نیروی هوایی اندروز می رود. به فلوریدا بروید ، جایی که استراحتگاه در آن واقع شده است.

رئیس جمهور ترامپ این رسم را نقض کرد و در مراسم تحلیف بایدن شرکت نکرد. معاون رئیس جمهور مایک پنس حضور خواهد داشت.

بایدن برگزیده برنامه مراسم افتتاحیه را با شرکت در یک مراسم مذهبی در کلیسای جامع آغاز کرد. ظهر آن روز ، وی با مراسم تحلیف در مقابل كاپیتول در واشنگتن به مقام ریاست جمهوری رسید.

◎ هم اندیشی مطبوعات خبری [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.