[ad_1]

جمهوری دموکراتیک خلق آمریکا ماده 14 اصلاحیه را در نظر می گیرد

پیوند_انتخابی
[웨스트팜비치=AP/뉴시스]دونالد ترامپ ، رئیس جمهور پیشین ایالات متحده ، روز 20 ام روز وارد فرودگاه بین المللی پالم بیچ در وست پالم بیچ ، فلوریدا شد و هنگام پیاده شدن از نیروی هوایی یک در تاریخ 23.01.21 202 موج زد.

[서울=뉴시스] خبرنگار کیم نان یانگ = دونالد ترامپ ، رئیس جمهور پیشین ایالات متحده ، اولین اظهار نظر کوتاه خود را در مطبوعات پس از بازنشستگی انجام داد.

طبق گفته واشنگتن ایژامینر ، پرزیدنت ترامپ در 22 امین روز (به وقت محلی) در یک باشگاه بین المللی گلف ترامپ در پالم بیچ ، فلوریدا ، به یک خبرنگار رسانه گفت “کاری برای انجام” و “اما هنوز نه”.

این اولین باری است که رئیس جمهور ترامپ از زمان ترک دفتر در رسانه ها صحبت می کند. وی که با نتایج انتخابات ریاست جمهوری آمریکا که تا 3 نوامبر سال گذشته برگزار شد مخالف بود ، در حال حاضر از سوی سنای آمریکا استیضاح شده است.

اتهامات استیضاح “تحریک جنگ داخلی” در ارتباط با حمله طرفداران گروه رئیس جمهور ترامپ در ششم به کنگره است. شناخته شده است که جلسه استیضاح در مجلس سنا در هفته دوم فوریه آغاز می شود.

گفته می شود رئیس جمهور ترامپ در 21 و یک روز قبل با ماشین در حال مسافرت بین مراکش و زمین گلف بود. وی به دلیل بازی در گلف در مراکش شناخته شده است.

پس از آنکه رئیس جمهور ترامپ سخنرانی کوتاهی با خبرنگار رسانه ای کرد ، دستیار با عجله و سریع گفتگوی این دو را متوقف کرد.

پس از انتخابات ریاست جمهوری سال گذشته ، برخی به طور مداوم احتمال بازنشستگی رئیس جمهور ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری سال 2024 را مطرح می کنند. شخص رئیس جمهور ترامپ همچنین در یک رویداد کاخ سفید در دسامبر گذشته گفت: “چهار سال دیگر شما را می بینم.”

در هنگام خداحافظی از حامیان خود هنگام خروج از کاخ سفید ، او اعلام کرد که “روزی باز خواهد گشت” ، و فرصت تکرار در سال 2024 را فراهم کرد.

در همین راستا ، هیل ، یک رسانه متخصص در کنگره ، گزارش داد که حزب دموکرات ایالات متحده در حال بررسی استفاده از متمم چهاردهم برای جلوگیری از اشغال مقامات دولتی درگیر در جنگ های داخلی برای جلوگیری از چالش پیشین رئیس جمهور ترامپ است.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *