[ad_1]

“به زودی میبینمت”

پیوند_انتخابی
[웨스트팜비치=AP/뉴시스] دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا (راست) و همسرش ملانیا ترامپ روز 20 ام (به وقت محلی) وارد فرودگاه بین المللی پالم بیچ در وست پالم بیچ ، فلوریدا شدند. 2021.01.21.

[서울=뉴시스] خبرنگار نامبیتنارا = این تحلیل نشان می دهد دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریكا ، كه در 20 ام (به وقت محلی) كاخ سفید را ترك كرد ، با اظهار تودیع بازگشت به سیاست را پیشنهاد داد

به گزارش آسوشیتدپرس ، پرزیدنت ترامپ آن روز چند ساعت قبل از مراسم تحلیف رئیس جمهور منتخب جو بایدن ، کاخ سفید را ترک کرد و به پایگاه نیروی هوایی اندروز ، جایی که مراسم وداع در آن برگزار شد ، رفت.

طرفداران پرزیدنت ترامپ به سمت پایگاه جمع شدند و شعارهایی مانند “دوستت دارم” ، “متشکرم ، ترامپ” و “آمریکا” را فریاد زدند. 21 تپانچه نیز با مجوز از رئیس جمهور ترامپ آزاد شد.

رئیس جمهور ترامپ پس از سخنرانی خود ، قبل از سوار شدن به هواپیمای فورس وان ، گفت: “ما به نوعی باز خواهیم گشت” ، یک جت شخصی که به فلوریدا می رفت.

وی همچنین اظهار نظری مشابه قبل از سوار شدن به باغ دریایی ، هلی کوپتر رئیس جمهور کاخ سفید کرد. وی گفت: “من می خواهم خداحافظی کنم ، اما خداحافظی طولانی نخواهد بود.” “به زودی دوباره می بینمت.”

پرزیدنت ترامپ در سخنرانی خداحافظی خود گفت: “برای دولت جدید آرزوی موفقیت و موفقیت می کنم. من فکر می کنم آنها موفقیت های بزرگی کسب خواهند کرد.” وی با تأکید بر دستاوردهای دولت ترامپ گفت: “آنها مبنایی برای انجام کاری واقعاً عالی دارند.”

رئیس جمهور ترامپ آن روز در مراسم تحلیف غایب بود و اولین رئیس جمهور آمریکا در تاریخ معاصر شد که در مراسم تحلیف جانشین خود شرکت نکرد. AP گفت: پرزیدنت ترامپ همچنان موضعی را حفظ می کند که بایدن منتخب انتخابات را سرقت کرده است.

رئیس جمهور ترامپ و همسرش ملانیا ترامپ ساعتی قبل از آغاز کار بایدن به عنوان چهل و چهارمین رئیس جمهور وارد فلوریدا شدند.

به گزارش AP ، هنگام فرود هواپیما در فرودگاه بین المللی پالم بیچ ، جمعیت منتظر تشویق کردند.

صدها هوادار برای تشویق در راه باشگاه ماراكش رئیس جمهور ترامپ به صف شدند. AP گفت ، این تقریباً مانند یک مهمانی بود.

روز گذشته ، وال استریت ژورنال (WSJ) گزارش داد که پرزیدنت ترامپ درباره ایجاد یک حزب جدید ، به نام حزب میهن پرست ، با دستیاران خود بحث کرده است.

در همین حال ، حزب دموکرات در حال استیضاح رئیس جمهور ترامپ است. مجلس نمایندگان قبلاً لایحه استیضاح را تصویب کرده و روند استیضاح در سنا همچنان باقی مانده است.

تحلیل می گوید اصرار حزب دموکرات بر استیضاح حتی پس از بازنشستگی جلوگیری از چالش رئیس جمهور ترامپ برای انتخاب مجدد در سال 2024 است.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز نیوز@newsis.com

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.