[ad_1]

در مجموع 143 نفر ، از جمله 73 بخشش و 70 مورد کاهش
شامل بانون و سایر جمع آوری سرمایه های جمهوری خواه است.
من نمی توانم بخشش خود و خانواده ام را تمام کنم
Snowdon · نقشه Eosan خاموش است

پیوند_انتخابی
[뉴욕=AP/뉴시스]استیو بانانا ، استراتژیست ارشد رئیس جمهور دونالد ترامپ ، رئیس جمهور ، در تاریخ 20 آگوست سال گذشته (به وقت محلی) در دادگاه فدرال نیویورک ، ایالات متحده بود. وی هنگام جمع آوری کمک های مالی به صورت آنلاین برای ایجاد مانع مرزی مکزیک به کلاهبرداری محکوم شد و در اوایل دهه 1920 ، ساعاتی قبل از پایان دوره ریاست جمهوری ترامپ ، مورد بخشش قرار گرفت. 2020.1.20.

[서울=뉴시스] شین جونگ یان سوری برنده گزارشگر = دونالد ترامپ ، رئیس جمهور ایالات متحده ، اواخر شب دسته ای از عفوها ، از جمله دستیار نزدیک او در سحرگاه 20 (به وقت محلی) ، ساعاتی قبل از پایان دوره ریاست خود را اعدام کرد. با این حال ، او به خود و خانواده اش رحم نمی کند.

به گفته رسانه های آمریکایی ، کاخ سفید گفت رئیس جمهور ترامپ در مجموع 143 نفر را عفو و جایگزین کرده است. 73 بخشش و 70 تخفیف وجود دارد. این اقدام بلافاصله بعد از ساعت 0:00 روز انجام شد.

در میان بخشیده شدگان استیفن بانون ، منشی رئیس جمهور ترامپ بود. نیویورک تایمز (NYT) گزارش داد که بانون روز گذشته در بخشش شامل نشده است ، اما گزارش شده است که رئیس جمهور ترامپ اصرار داشته است.

بانون یکی از دستیاران پرزیدنت ترامپ است که شناخته شده است سیاست های ضد مهاجرتی ایالات متحده و سیاست های ضد مهاجرتی خود را تعیین کرده و همچنین در ورود شماره یک وی به کاخ سفید سهیم بوده است.

وی در آگوست سال گذشته پس از انجام یک کار تقلبی برای ایجاد یک مانع مرزی در مکزیک دستگیر شد. مشخص شد که این کمپین جمع آوری کمکهای مالی بیش از 1 میلیون دلار (حدود 1 میلیارد دلار) درآمد داشته است که بخشی از آنها برای تأمین هزینه های شخصی استفاده شده است.

بانون تا همین اواخر همچنان به او وفادار بود. در روز پنجم ، یک روز قبل از حمله کنگره در واشنگتن ، او با گفتن “فردا همه چیز ناپدید می شود” طرفداران پادکست خود را تحریک کرد.

در لیست بخشش ها ، خواننده رپ ، لیل وین ، که به داشتن اسلحه گرم متهم شده بود ، و رئیس سابق ایالت نیویورک ، شلدون سیلور ، متهم به رشوه خواری بودند. الیوت برودی ، جمع کننده پول جمهوری خواه ، کوئه کیلپاتریک ، شهردار سابق دیترویت ، که در سال 2008 به دلیل شهادت دروغ و ممانعت از امور عمومی محکوم شد ، نیز مورد بخشش قرار گرفت.

با این حال ، او خودش و خانواده اش را نبخشید. پرزیدنت ترامپ برای بدست آوردن مصونیت از موارد مختلفی که پس از بازنشستگی با آنها روبرو خواهد شد ، خود آمرزشی پیشگیرانه را بررسی کرده است ، اما مشخص است که کارمندان وی و وزارت دادگستری این نظر را دارند که این مجاز نیست.

رودی جولیانی ، شهردار سابق نیویورک ، که در هنگام شکایت از انتخابات ریاست جمهوری با نابودی استراتژی کور شد ، همچنین از بخشش منع شد.

احتمال عفو برای ادوارد اسنودن که پس از کشف شنود و بازرسی های بی رویه توسط دولت آمریکا و جولیان آسانژ ، بنیانگذار ویکی لیکس ، که در انگلیس در زندان است ، در خارج از کشور به سر می برد نیز مطرح شده است ، اما این بار مشمول.

◎ اخبار هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected] ، [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.