[ad_1]

“جولیانی ، شما اخیراً وارد کاخ سفید شده اید … ترامپ ، من نمی خواهم هزینه آن را بپردازم.”

پیوند_انتخابی
[알라모=AP/뉴시스]دونالد ترامپ ، رئیس جمهور ایالات متحده در مانع مرزی مکزیک در آلامو ، تگزاس در روز دوازدهم سخنرانی کرد. 2021.01.18.

[서울=뉴시스] خبرنگار کیم نان یانگ = رئیس جمهور دونالد ترامپ ، که برای اولین بار در تاریخ آمریکا دو بار استیضاح شد ، در جلسه استیضاح سنا تیم دفاعی برای دفاع از خود تشکیل نداده است.

هوگان گیدلی معاون سخنگوی کاخ سفید در هفدهم (به وقت محلی) در توئیتر گفت که “پرزیدنت ترامپ هنوز در مورد وکیل یا شرکت حقوقی تصمیم نگرفته است که از وی (در جلسه استیضاح) استفاده کند.

معاون رئیس مجلس گیدلی همچنین روند استیضاح دموکراتیک و سایر تلاش ها برای استیضاح رئیس جمهور در پایان دوره ریاست جمهوری وی را “حمله شرم آور به دموکراسی و قانون اساسی ما” خواند و از آن به عنوان “دروغ استیضاح” انتقاد کرد.

پیش از این ، مجلس نمایندگان به رهبری دموکرات های ایالات متحده با 232 رأی موافق در برابر 197 رأی مخالف ، لایحه استیضاح دوم علیه رئیس جمهور ترامپ را تصویب کرد. اتهام دوم تحریک به جنگ داخلی است.

این نیت است که رئیس جمهور حمله ششم حامیان گروه ترامپ به کنگره را تشویق کرد. در آن زمان ، رئیس جمهور ترامپ قبل از حمله سخنرانی کرد و از طریق توییتر متجاوز را “میهن پرست” توصیف کرد.

پس از دومین جلسه استیضاح ، رئیس جمهور ترامپ با اتهامات استیضاح با بیان “من به صراحت خشونت را محکوم کردم” و “خشونت علیه آنچه من معتقدم” از طریق پیام های ویدیویی خط کشید

سنای آمریکا احتمالاً اواخر این هفته با روی کار آمدن جو بایدن ، رئیس جمهور منتخب آینده ، استیضاح خود را آغاز خواهد کرد.

طبق گزارش CNN ، پرزیدنت ترامپ هنوز تیم استیضاح رسمی تشکیل نداده است ، اما دستیار دیرینه و وکیل خصوصی وی ، رودی جولیانی ، در شانزدهم در کاخ سفید دیده شده است.

در برخی مصاحبه های رسانه ای ، جولیانی همچنین گفت که او قبل از جلسه استیضاح سنا در تیم دفاعی ترامپ کار می کرد.

با این حال ، برخی می گویند رئیس جمهور ترامپ نمی خواهد هزینه پرونده را به جولیانی بپردازد. شناخته شده است که رئیس جمهور ترامپ از استیضاح دوم بسیار ناراضی است.

در همین حال ، جان ایستمن ، یک وکیل محافظه کار ، همچنین به عنوان یک کاندیدای بالقوه برای تیم دفاعی ترامپ در نظر گرفته می شود. شناخته شده است که وی به رئیس جمهور ترامپ توصیه کرده است که مایک پنس معاون رئیس جمهور می تواند روند تصدیق پیروزی را مسدود کند.

CNN افزود: “این بحث هنوز مقدماتی است و ایستمن به طور رسمی بخشی از تیم نیست.”

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *