[ad_1]

پیوند_انتخابی

[서울=뉴시스]خبرنگار لی جائه جون = نیکی شیمبون در پنجم گزارش کرد که تراز تجاری ژاپن در اوایل و اواسط ژانویه 2021 (1-20 روز) 83.1 میلیارد ین کسری بود (حدود 8.91 تریلیون بوی بد).

این رسانه گزارش داد که تراز تجاری ، که در اوایل و اواسط ژانویه سال جاری واردات را از صادرات خارج کرد ، با استناد به اخبار فعلی در مورد آمارهای مربوط به تجارت منتشر شده توسط وزارت دارایی ژاپن ، چنین کسری را گزارش کرد.

در اواسط ابتدای کار او به مدت 5 ماه کسری بودجه ایجاد کرد. با این حال ، در مقایسه با 1.2421 تریلیون ین برای مدت مشابه سال گذشته ، زمانی که ویروس کرونا ویروس جدید (کرونا 19) شوکه شد ، این کسری به شدت کاهش یافت.

در اوایل و اواسط ماه دسامبر ، صادرات به 3174.4 میلیارد ین رسیده است که نسبت به مدت مشابه سال 2020 9.8 درصد افزایش داشته است. صادرات تجهیزات تولید نیمه هادی ها ، پلاستیک ها و داروها افزایش یافته است.

واردات 4136 میلیارد ین بوده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 2.9 درصد کاهش داشته است. واردات نفت خام ، فرآورده های نفتی و گاز طبیعی مایع (LNG) کاهش یافته است.

پیش از این تراز تجاری ژاپن برای دسامبر 2020 مازاد 75 میلیارد ین بود. صادرات در دسامبر 2.0 درصد نسبت به ماه مشابه سال قبل افزایش داشت ، در حالی که واردات 11.6 درصد کاهش داشت.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *