[ad_1]

پیوند_انتخابی
[워싱턴/AP=뉴시스]جو بایدن ، رئیس جمهور آمریكا ، در پایگاه نیروی هوایی اندروز ، مریلند ، سوار هواپیمای ریاست جمهوری نیروی هوایی یك شد تا روز پنجم (به وقت محلی) آخر هفته را در خانه خود در دراوئر بگذراند. 02/21/2021

[워싱턴/AP=뉴시스]خبرنگار کیم هی کیونگ = یک فرد غیرنظامی وارد پایگاه هوایی مورد استفاده رئیس جمهور ایالات متحده برای مقامات اضطراری شد.

به گزارش آسوشیتدپرس در تاریخ 5 (به وقت محلی) ، یک روز پیش فردی در پایگاه هوایی اندروز در مریلند مرتکب تخلف شد و سوار هواپیمای ترابری C-40 شد که مقامات ارشد آمریکایی از آن استفاده می کردند.

C-40 یک هواپیمای حمل و نقل کوچک است که عمدتا توسط مقامات ارشد ایالات متحده مانند کابینه ، شورای ملی و فرماندهان نظامی استفاده می شود. مشخص است که رئیس جمهور به طور کلی از آن استفاده نمی کند.

پس از بازداشت توسط پایگاه نیروی هوایی ، این فرد به اتهام نقض گروه تحقیق ویژه نیروی هوایی متهم شد و به دعوت فدرال در حال تحقیق از او است.

یک افسر در پایگاه در بیانیه ای گفت که برای این مرد دو قرار بازداشت صادر شده و به آژانس اجرای قانون محلی منتقل شده است. در این بیانیه افزوده شد كه این شخص به صدمه ای نرسیده است و به نظر نمی رسد با این گروه افراطی ارتباط داشته باشد.

از آنجا که پایگاه هوایی توسط غیرنظامیان محافظت نمی شد ، مدیریت نیروی هوایی از تیم بازرسی نیروی هوایی خواست که پروتکل های امنیتی (قوانین ارتباطی) پایگاه های سراسر جهان را بررسی کند.

وزیر دفاع جان کربی گفت: “همه موضوع را جدی می گیرند.” “نیروی هوایی صبح امروز برخی پروتکل های امنیتی را در اندروز تنظیم کرده است.”

در همین حال ، رئیس جمهور ایالات متحده جو بایدن سوار بر هواپیمای ریاست جمهوری در پایگاه نیروی هوایی اندروز در پنجم برای گذراندن آخر هفته در خانه خود در دلاور.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.