[ad_1]

دادگاه محلی دستور تحقیق مجدد را صادر کرد … پیشرفت در مدت 6 ماه
به نظر می رسد که قصد رانندگی و سهل انگاری مورد بررسی قرار گرفته است
دادگاه “فکر نمی کنم شما به طور غیرمنتظره ای رفتار کردید”
فقط یک نتیجه برای فکر کردن … غصه خوردن “باید دوباره تحقیق کند”
تشخیص احتمالی درایور … ارائه نظارت تصویری و غیره

پیوند_انتخابی
[밀라노=AP/뉴시스]شهروندان در 23 مه سال گذشته (به وقت محلی) در مقابل Duomo در میلان ، شمال ایتالیا قدم می زنند. 2020.05.25 <사진은 기사와 관련이 없습니다.>

[서울=뉴시스] گزارشگر شیم دونگ جون = دادگاه میلان ایتالیا توجه دارد تا دستور تحقیق مجدد در مورد مرگ تراموا (تراموا) کره ای – آمریکایی را در فوریه سال گذشته صادر کند. در ابتدا ، احتمال تحقیق مجدد آسان نبود ، اما اعتقاد بر این است که خانواده داغدار در تلاش هستند.

به دنبال انعکاس اخبار روز پنجم ، دادگاهی در میلان در چهاردهم ماه گذشته (به وقت محلی) اعلام کرد که پس از دادرسی درباره درخواست تحقیق مجدد درباره حادثه ای با کره آمریکایی ها ، “درخواست دادستان برای رد تحقیقات رد شد و دستور داد از سر گرفته شود. “دوره تحقیق مجدد طی 6 ماه پیشنهاد شد.

در 31 ژوئیه سال گذشته ، دادستانی محلی پرونده را یک تصادف ساده دانست و خواستار پایان تحقیقات شد. با این حال ، طرف عزادار در 19 سپتامبر همان سال روند اعتراض خود را طی کرد و این بار تصمیم به تحقیق مجدد گرفته شد.

به نظر می رسد دادگاه حکم کرده است که تحقیقات بیشتر در مورد سهل انگاری راننده لازم است. تفسیر می شود که امکان درک راننده از وضعیت را بررسی کرده و از طریق تکرار بررسی می کند که آیا “تصادفی اجتناب ناپذیر” است.

این حادثه در مسیر تراموا در حوالی میدان Oberdan در میلان ساعت 11:30 شب 10 فوریه سال گذشته رخ داد. در دادگاه الف ، یک زن بیست ساله کره ای هنگام تحصیل در انگلستان به ایتالیا درگذشت.

در آن زمان ، آقای الف هنگام عبور از مسیر جلوی وسیله نقلیه افتاد ، اما پس از آن ، وقتی تراموا رفت ، او ناامید شد. طرف گفت فقط بعد از این حادثه بود که متوجه شدند آقای الف به سمت پیست حرکت می کند.

از آن زمان گزارش شده است که مقامات محلی براساس تحقیقات حضوری و اقدامات قبل از حادثه آقای الف ، آن را “مست” تفسیر کرده اند. بعلاوه ، بر اساس اظهارات و فیلم های ضبط شده ، این را پیش بینی کرد و نمی توان از آن پیشگیری کرد.

با این حال ، طرف داغدار اقداماتی را برای استدلال كردن تحقیقات ناكافی انجام داد. آقای الك مست نبود و حتی اگر مست هم بود ، نكاتی وجود داشت كه آیا راننده تراموا وظیفه خود را برای جلوگیری از تصادف رعایت كرده است یا خیر.

به ویژه ، ادعاهایی مبنی بر شناسایی آقای الف در زمینه دید راننده وجود داشت. پیش از این ، دادستانی گفت که آقای الف پس از چند قدم رفتن روی زمین افتاد ، در حالی که دراز کشیده بود نمی توانست از جای خود بلند شود و ارزیابی کرد که راننده از ارتفاع وسیله نقلیه نمی تواند آن را ببیند.

از طرف دیگر ، طرف داغدار ادعا می کند که بر اساس تصویر تلویزیون مدار بسته (CC) ، حدود 5 ثانیه فرصت دارد تا عبور آقای A را از ارتفاع راننده تشخیص دهد. علاوه بر این ، من دیدم که بر اثر عملکرد تراموا در هنگام برخاست عادی پس از سقوط A تصادف کرده است.

فیلم 28 ثانیه ای سقوط واقعی صحنه ای را نشان می دهد که در آن آقای الف جلوی تراموا می افتد و سعی می کند از جای خود بلند شود. این ویدئو صحنه ای را نشان می دهد که در آن آقای A پس از افتادن از مسیر بین 7 تا 8 ثانیه تا 12 ثانیه سعی می کند از مسیر عبور کند.

پیوند_انتخابی
[밀라노=AP/뉴시스] در 8 مارس ، چندین شهروند در میدان Duomo در میلان ، ایتالیا قدم زدند. 8 مارس 2020 <사진은 기사와 관련이 없습니다.>

به نظر می رسد دادگاه محلی ادعای خانواده را پذیرفته است. دادگاه گفت: “تحقیقات انجام شده توسط دادستان ناكافی است” و گفت: “لازم است محل دوربینی كه فیلم ساخته شده است (تصادف) و آیا صفحه ای وجود دارد كه قسمت جلویی داخل تراموا را نشان دهد ، بررسی شود. ”

وی گفت: “وقتی قربانی ایستاده بود می توانستم آن را روی راننده ببینم.” – فیلم ساخته شده در کنار تراموا نیز باید مشاهده شود. سپس راننده می تواند ببیند که آیا لحظه حرکت قربانی را به سمت تراموا دیده است یا خیر. ”

وی گفت: “من فکر نمی کنم قربانی رفتاری ناگهانی و غیرقابل پیش بینی انجام داده باشد.” به این معنا تفسیر می شود که لازم است در شرایط عمدی یا سهل انگاری راننده تراموا تجدیدنظر شود.

روش خاصی از تحقیقات مجدد نیز ارائه شد. دادگاه گفت که “برای معاینه فنی ، تمام فیلم های مربوط به تراموا ، سیاهههای مربوط به تماس با راننده و اپراتور تراموا در صورت تصادف و همچنین ضبط شده از تلفن همراه راننده باید جمع آوری شود.”

وی همچنین گفت: ما باید فاصله قربانی و تراموا را تضمین کنیم و از همان تراموا برای شبیه سازی در صحنه استفاده کنیم. به نظر می رسد او اوضاع را در آن زمان بسازد و بررسی کند که آیا بهبودی است یا یک حادثه اجتناب ناپذیر.

در ابتدا ، چشمهای زیادی وجود داشتند که متوجه شدند بعید است این تحقیق مجدد موفقیت آمیز باشد. به طور خاص ، گفته می شود که دستور تحقیق مجدد در صورت تصادف با تراموا و مقتول خارجی ، یک مورد نسبتاً غیر معمول است.

با این حال ، بازماندگان و گروه وکلا ادعا کردند که به تلاش خود ادامه می دهند ، درخواست کمک می کنند و ایرادات حقوقی و فنی ارائه می دهند. خانواده داغدار گفتند: در اروپا ، من شنیده ام که دستور تحقیق مجدد باید به بهشت ​​منتقل شود ، اما من سپاسگزارم که به من امید داد.

انتظار می رود مقامات محلی در آینده این حادثه را مجدداً بررسی کنند. مشخص نیست که قصد و غفلت راننده مجاز است یا خیر. علاوه بر این ، به نظر می رسد که این علاقه وجود دارد که آیا تحقیقات در مورد شرکت های تولید کننده تراموا به راحتی ادامه خواهد یافت؟

◎ Sympathy Press Newsis [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.