[ad_1]

مقامات بهداشتی “واکسیناسیون ماه آینده پس از تأیید اورژانس را آغاز می کنند”

پیوند_انتخابی
[헤이워즈히스=AP/뉴시스]واکسن AstraZeneca Corona 19. 3 ژانویه 2021

[서울=뉴시스] گزارشگر Ji-Ye Lee = انتظار می رود تایلند واکسن جدیدی را علیه ویروس کرونا ویروس (کرونا 19) در این هفته تصویب کند که به طور مشترک توسط دانشگاه آکسفورد و شرکت دارویی چند ملیتی AstraZeneca ساخته شده است.

به گزارش بانکوک پست در نوزدهم ، سازمان غذا و داروی تایلند (FDA) استفاده اضطراری از واکسن AstraZeneca را در این هفته تأیید می کند.

سوراچوک تانگووات ، معاون FDA ، گفت که او در حال بررسی اطلاعات ارائه شده توسط این شرکت برای ارزیابی ایمنی و کارآیی واکسن AstraZeneca است.

Opas Kanka Winpong ، مدیر بخش بهداشت عمومی و کنترل بیماری (DCD) در تایلند ، تأیید کرد که واکسن ضد AstraZeneca احتمالاً ماه آینده آغاز می شود.

اهداف واکسیناسیون در اولویت ، جمعیت های پرخطر در پنج منطقه شناخته شده به عنوان مناطق خطرناک کرونر 19 ، افراد مسن بالای 60 سال و افراد مبتلا به بیماری های عمده است.

انگلیس اولین واکسن AstraZeneca در جهان را تأیید کرده و در چهارم این ماه واکسینه شده است. هند ، آرژانتین ، مکزیک و پاکستان نیز این واکسن را تأیید کرده اند.

تایلند قرارداد خرید 26 میلیون دوز واکسن AstraZeneca را امضا کرده است. علاوه بر این ، تصمیم بر این شد که 2 میلیون دوز واکسن Sinobac Corona 19 ، تولید شده توسط چین خریداری شود.

وضعیت رسمی گزارش شده در تایلند روی تاج 19 نسبتاً خوب است. طبق آمار جهانی ، 12594 مورد تجمعی تأیید شده و 70 مرگ وجود دارد.

◎ هم اندیشی مطبوعات Newsis [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *