[ad_1]

“فردا روز خوبی خواهد بود ، همیشه فراموش نکن”
از بین بردن بحران کرونر با نگرشی روشن

پیوند_انتخابی
[마스턴 모렌틴(영국)=AP/뉴시스]پدربزرگ تام مور ، پیرمرد 99 ساله جنگ جهانی دوم ، در تلاش است تا با اطمینان از یک واکر ، در 16 شانزدهم (به وقت محلی) 100 دور در اطراف باغ منزل خود در مارستون مورتین ، بدفوردشایر انگلستان ایجاد کند. از طریق این چالش ، وی نزدیک به 16 میلیون پوند (حدود 24.5 میلیارد بوی بد) برای کارکنان پزشکی سرویس بهداشت ملی (NHS) ، که در خط مقدم مبارزه با عفونت ویروس کرونا (جنگل تاج 19) مبارزه می کند ، جمع آوری کرد. وی در صدمین سالگرد تولد خود در سی امین سالگرد ، قصد داشت 1000 پوند (حدود 1.35 میلیون وون) جمع کند ، اما 16000 بار از هدف اصلی پیشی گرفت. 20/4/17

[런던=AP/뉴시스]گزارشگر یو سه جین = کاپیتان تام مور ، جانباز 100 ساله انگلیسی که بیش از 50 میلیارد دلار درآمد ناشی از ویروس کرونا ویروس (تاج 19) را جمع کرد ، پس از آزمایش در بیمارستان کرونا 19 در 2 روز ، دو روز پس از بستری شدن در بیمارستان درگذشت. – رو (به وقت محلی).

خانواده کاپیتان مور امروز با انتشار عکسی از او در توییتر خبر مرگ او را دادند.

در ماه آوریل ، زمانی که کرونا 19 در انگلستان کاملاً در حال جابجایی بود ، وی ویدیویی از پیاده روی را با تکیه بر یک واکر در خانه اش در شبکه های اجتماعی برای جمع آوری پول برای کمک به کارکنان پزشکی که با تاج 19 از انگلستان و سراسر جهان مبارزه می کنند ، منتشر کرد. به 33 میلیون پوند (حدود 50377 میلیارد پوند). 10 هزار وون) ، و در ژوئیه سال گذشته وی عنوان شوالیه را از ملکه الیزابت دوم انگلیس دریافت کرد.

وی پس از تشخیص کرونا 19 در سی و یکم ماه گذشته در بیمارستان بستری شد.

کاپیتان تام مور ، حتی در سن 100 سالگی ، با ابراز نگرش صریح که می تواند از پس بحران برآید ، به کسانی که به دلیل کرونا 19 احساس گم شدن می کردند ، اطمینان داد. وی هنگام گشت و گذار در باغ خانه گفت: “همیشه به یاد داشته باشید که فردا روز خوبی خواهد بود.” سخنان مور به علامت تجاری وی تبدیل شد.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوزیس [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *