[ad_1]

در تاریخ هجدهم توسط وزارت بهداشت اعلام شد
تعداد مرگ 70 نفر در روز بود … در مجموع 17،547
اجازه سفر در تعطیلات تابستان با وجود مخالفت کارشناسان

پیوند_انتخابی
[ 산티아고( 칠레)= 신화/뉴시스] دبیرکل آلیشیا بارسنا ، در مورد واکنش هر کشور به کرونا 19 و انقباض اقتصادی در یک کنفرانس مطبوعاتی کمیته آمریکای مرکزی و آمریکای جنوبی (ECLAC) در سانتیاگو ، شیلی در 21 آوریل صحبت کرد. وی در یک کنفرانس مطبوعاتی در تاریخ 26 اوت گفت که ایجاد شبکه های اینترنتی و محافظت از فن آوری های ارتباطات الکترونیکی در کارائیب در آمریکای لاتین ضروری است.

[서울=뉴시스] گزارشگر Cha Mi-rye = وزارت بهداشت شیلی در آمریکای جنوبی در هجدهم (به وقت محلی) اعلام کرد که تعداد موارد تائید شده کرونا 19 در یک روز 3918 افزایش یافته و در مجموع به 67 3750 رسیده است.

تعداد مرگ و میرهای افزایش یافته در طول روز 70 مورد است و تعداد کل مرگ ها تاکنون به 17547 نفر رسیده است.

تعداد بیماران ویروسی کرونا در شیلی طی دو هفته گذشته 58 درصد افزایش یافته است.

با این حال ، وزارت بهداشت شیلی در هجدهم گفت که تکرار آزمایشات تشخیصی تاج در روز فقط 4٪ است ، بنابراین برای مدتی امکان تحمیل محاصره در کلان شهرها ، از جمله سانتیاگو پایتخت وجود ندارد.

برعکس ، متخصصان و متخصصان بیماری های عفونی اصرار دارند که عفونت طی چند هفته آینده شدیدتر خواهد شد و برای آماده سازی چنین شیوع ثانویه ، حرکات بین منطقه ای باید محدود شود و برخی مناطق با محاصره کامل معرفی شوند.

دولت شیلی اخیراً در فصل تعطیلات تابستان مرز را به روی گردشگران خارجی باز کرده و مجوزهای سفر ویژه تعطیلات را برای خانواده هایی که می خواهند به کره سفر کنند صادر کرد.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *