[ad_1]

در خط مقدم تولید واکسن ، نتایج ضعیف و عقب مانده از “تولید واکسن مهم است”

پیوند_انتخابی

[서울=뉴시스] گزارشگر کیم جه یانگ = شرکت دارویی فرانسه Sanofi در تاریخ 27th موافقت کرد که تولید محموله واکسن Corona 19 را که توسط Pfizer از ایالات متحده و رقیب خود Bioentech آلمان تولید شده است ، در ماه ژوئیه به کارخانه خود ارسال کند .

Sanofi یک شرکت دارویی است که انتقادات فرانسوی ها را به تنهایی دریافت کرده و گفته است که قصد دارد آن را به ایالات متحده بفرستد ، جایی که برای تحقیقات بودجه ای تأمین شده بود ، زمانی که در ماه مه گذشته در خط تولید واکسن بود.

سپس ، در اواخر سال گذشته ، هنگامی که Pfizer و Modena برای استفاده اضطراری تأیید شد و واکسیناسیون را در کشورهای مختلف وارد کرد ، Sanofi ارزیابی نهایی را در نیمه دوم سال 2021 به تعویق انداخت ، گفت واکسنی با GlaxoMiscline در انگلیس تولید شده است مصونیت ضعیف

وی به شکست این رقابت اعتراف کرد ، اما یک ماه بعد تصمیم گرفت کارخانه های آلمان را تغییر دهد تا 125 میلیون تزریق واکسن فایزر را تا پایان دسامبر تولید کنند. مدیرعامل Sanofi تأکید کرد: “شما باید یک روز واکسن کرونر درست و توزیع کنید تا جان با ارزش را نجات دهید.” در همان زمان ، سانوفی آمادگی خود را برای ادامه تولید دو واکسن کرونر در حال انجام ، حتی اگر مدتی طول بکشد ، روشن کرده است.

در حقیقت ، تولید واکسن Pofizer Sanofi توسط Sanofi بیشتر از خود Sanofi با افزایش نگرانی در مورد کمبود واکسن در اتحادیه اروپا ارتباط دارد.

اتحادیه اروپا با 450 میلیون نفر جمعیت در ماه آگوست اعلام كرد كه با مذاكره فعال در زمینه تأمین تجهیزات به رهبری AstraZeneca ، در مجموع 2 میلیارد آمپول تزریق كرده است.

با این حال ، اتحادیه اروپا واکسیناسیون ایالات متحده Pfizer-Biotech را در 8 دسامبر و ایالات متحده در 14 دسامبر و به دنبال آن واکسیناسیون مودنا را دنبال کرد ، که ایالات متحده در 21 دسامبر آغاز کرد. اگرچه تاریخ شروع نیز دیر بود ، اما با کمبود واکسن شدیدتری نسبت به ایالات متحده یا انگلیس که اتحادیه را ترک کرده بود مواجه شد.

فایزر گفت که تا سال 2021 600 میلیون بار به اتحادیه اروپا تحویل می دهد ، یعنی دو برابر مقدار توافق شده 300 میلیون تزریق. من مطلع شدم که بسیار کاهش می یابد.

حتی اگر اینگونه نباشد ، اتحادیه اروپا که از تحویل تنها واکسن ، واکسن Pfizer ناراضی بود ، کمتر از حد انتظار بود و به شدت اعتراض کرد که نمی تواند آن را تطبیق دهد ، و دوره کاهش را به ده روز کاهش داد.

AstraZeneca این بار در 22 (جمعه) مشکلی ایجاد کرد ، زمانی که مشخص نبود آیا تحویل Pfizer به درستی بازیابی می شود یا خیر. AstraZeneca ، مستقر در انگلستان ، به دلیل مشکلاتی در اثربخشی ایمنی و آماده سازی داده ها ، قادر به درخواست استفاده اضطراری در ایالات متحده نبود و باید در تاریخ 29th نهایی شود ، در 12 ژانویه به اتحادیه اروپا مراجعه شود.

اتحادیه اروپا انتظار داشت که اگر AstraZeneca ، که واکسیناسیون را از 4 ژانویه در انگلیس آغاز کرد ، به پایان ژانویه تغییر دهد و از فوریه تحویل شود ، کمبود تامین Pfizer تا حدودی برطرف خواهد شد. AstraZeneca ، اولین اتحادیه اروپا که قرارداد تأمین کالا را امضا کرد ، گفت که می تواند حداقل 300 میلیون بار برای اتحادیه اروپا و تا 600 میلیون بار تضمین کند.

چنین AZ ناگهان اعلام کرد که باید تحویل اولیه خود را تا 22 مارس به میزان قابل توجهی کاهش دهد و 80 میلیون تزریق را 60 درصد کاهش دهد و به 31 میلیون برساند. از آنجا که اتحادیه اروپا نمی تواند این مسئله را بپذیرد ، هر روز در تاریخ 25 ام برگزار می شود و نسبت به مرگ پرونده هشدار می دهد ، اما حتی نشست در تاریخ 27 در وضعیتی است که نامشخص است.

AZ بسیار ارزان تر از Pfizer و Modena است و ذخیره آن آسان تر است ، بنابراین نرخ کارایی پایین است ، اما انتظارات را در بسیاری از کشورها افزایش داده است. در آشفتگی اخیر ، اتحادیه اروپا شک داشت که من چیزهایی را به اسرائیل یا انگلیس می کشم ، که آنها پول بیشتری می دهند. بر این اساس ، تهدید به ممنوعیت انتقال کالا به خارج از اتحادیه اروپا شد.

از طرف دیگر ، مودنا در ایالات متحده ، اگرچه کوچکتر از Pfizer و AstraZeneca است ، اما وعده داده است که تا نیمه دوم سال 80 میلیون تزریق از جمله 10 میلیون زایمان به اتحادیه اروپا تا پایان ماه مارس تزریق کند. با این حال ، مودنا که عمدتا در ایالات متحده واکسینه می شود ، ممکن است وعده های خود را در مورد عرضه به اتحادیه اروپا مانند Pfizer و AstraZeneca نیز رد کند.

با این حال ، جانسون و جانسون از ایالات متحده قصد دارند قبل از تکمیل تولید یک واکسن تاج تزریقی تک ، در ماه فوریه برای اتحادیه اروپا اقدام کنند. عرضه جهانی 1 میلیارد بار در سال 2021 می تواند هدف یا حتی بیشتر باشد.

قابل توجه است که آیا مشکل در تهیه واکسن ، که فقط یک ماه پس از واکسیناسیون در اتحادیه اروپا مشهود بود ، در ماه فوریه بهبود می یابد یا خیر.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *