[ad_1]

تا زمان حضور در دادگاه بازداشت شد … در صورت محکومیت به 3 سال و 6 ماه زندان محکوم شد

پیوند_انتخابی
[모스크바=AP/뉴시스] الکسی ناوالنی ، رهبر مخالف استاتیک ولادیمیر پوتین ، رئیس جمهور روسیه و همسرش از هفدهم (به وقت محلی) در حال گذراندن چک مهاجرت در فرودگاه شرمتیهوو روسیه هستند. ناوالنی آن روز از برلین آلمان خارج شد و وارد روسیه شد. مقامات روسی او را به محض ورود به فرودگاه دستگیر کردند. 2021.01.18

[서울=뉴시스] خبرنگار Ye-sung Moon = الکسی ناوالنی رهبر مخالف ثابت ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه در هفدهم (به وقت محلی) برلین آلمان را ترک کرد و وارد روسیه شد. مقامات روسی او را به محض رسیدن به فرودگاه دستگیر کردند.

همانطور که انتظار می رفت ، آسوشیتدپرس گزارش داد که ناوالی اندکی پس از ورود به فرودگاه در همان روز توسط مقامات اصلاحی روسیه دستگیر شده است.

پیش از این ، ناوالنی و همسرش جولیا نابالنایا در هواپیمایی به مقصد مسکو روسیه بودند و گفتند: “من بسیار خوشحالم. اطمینان دارم که همه چیز خوب خواهد شد.”

از سوی دیگر ، مقامات اصلاحی روسیه تهدید کردند و گفتند: “اگر ناوالنی نتواند به تعهدات خود در مورد تصمیم آزمایشی عمل کند ، در لیست تحت تعقیب است.”

ناوالنی در سال 2014 به جرم کلاهبرداری محکوم شد و در دوره آزمایشی است. در صورت محکومیت ، وی احتمالاً سه سال و شش ماه زندان خواهد داشت.

مقامات اصلاحی روسیه گفتند که ناوالنی تا زمان حضور در دادگاه بازداشت خواهد شد.

علاوه بر این ، هواپیمای وی در ابتدا قرار بود در فرودگاه بین المللی ونوکوو مسکو بنشیند ، اما قبل از فرود مسیر خود را تغییر داد و در فرودگاه شرمتیوو نشست.

پس از ورود به فرودگاه شرمتیوو ، ناوالنی هنگام کنترل مهاجرت به پلیس منتقل شد.

علاوه بر این ، 37 نفر توسط پلیس در فرودگاه ونوکووو ، جایی که طرفداران ناوالنی در آنجا جمع شده بودند ، دستگیر شدند.

انتظار می رود دستگیری ناوالنی پیش از انتخابات پارلمانی روسیه در سال جاری تنش ها را تشدید کند.

در همین حال ناوالنی در حالی که در 20 آگوست سال گذشته در هواپیمایی که از تومسک به سیبری به مسکو سفر می کرد علائم مسمومیت را نشان داد ، از هوش رفت.

در کما در بیمارستان آلمان تحت معالجه قرار گرفت ، به هوش آمد و پنج ماه بعد به خانه بازگشت.

دولت آلمان گفت كه ناوالنی از یك ماده عصبی شیمیایی از خانواده “نوبیچوك” ساخته شده توسط اتحاد جماهیر شوروی در گذشته استفاده كرده است. از آن زمان ، سو of ظن به سو assass قصد توسط رژیم پوتین وجود دارد و دولت روسیه آن را به شدت رد می کند.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *